Best of Beauty 2019

enchantment

Regisztráció dátuma: 2014. május 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. május 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Stila All Over Shimmer Duo Kitten

Stila All Over Shimmer Duo Kitten
2014. május 26.

Muszáj volt feltölteni ezt a kis drágát, ugyanis messze a kedvenc highlighterem. Két szín található benne, az egyik egy világos rózsaszínes, a másik pedig egy világos bézses árnyalat. Mindkettő gyönyörű finist ad, nem csillámos, hanem olyan "belülről" ragyogó, természetes, egészséges fényt kölcsönöz. Világos bőrre kifejezetten ajánlom.

Benefit High Beam

Benefit High Beam
2014. május 26.

Gyorsan kopik nehéz eldolgozni, nem szeretem. Még jó hogy csak mini változatban van meg. A színe viszont nagyon szép, ezért kap két csillagot. Kár érte.

NYX Mega Shine Szájfény

NYX Mega Shine Szájfény
2014. május 26.

Lelövöm a poént; nagyon szeretem ezeket a kis szájfényeket. Jó árban vannak, hátrány mondjuk, hogy rendelni lehet csak. 4 színben van meg: natural, perfect, smokey look és sweet heart. Az első kettő abszolút kedvenc, a natural egy csillámmentes, krémes elég jól fedő természetes nude szín, a mac blankety névre hallgató rúzsával tökéletes párost alkotnak. Talán a legkevésbé a smokey look-ot kedvelem, kicsit túl narancsos és nagyobb csillámok vannak benne, mint a perfectben illetve a sweet heartban, de összességében ár-érték arányban abszolút megéri ezekre beruházni.