Enci76

Regisztráció dátuma: 2017. január 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. január 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Louis Vital Q10 Arcmaszk

Louis Vital Q10 Arcmaszk
2020. október 29.

Már jó ideje kapom ettől az ügynökségtől ezt a maszkot (akaratom ellenére), de valahogy mégsem veszem rá magam, hogy lemondjam, mert jó termék!
Egy héten egyszer szoktam használni, este arctisztítás után. Húsz perc, aztán hagyom megszáradni a gélt ami a maszk levevés után marad az arcomon. Ugyan nem kéne, de még egy éjszakai krémet is felviszek utána. Bőröm olyan sima, és bársonyos, mint a hamvas barack. Frissít, és hidratál.
Bár az összetevők igen cifrák, de adok neki esélyt, és csodát tesz a bőrömmel. Illata kellemes, visszafogott, olyan urizálós :)

Helia-D Classic Szemránckrém Q10 Koenzimmel és Tubarózsa Kivonattal

Helia-D Classic Szemránckrém Q10 Koenzimmel és Tubarózsa Kivonattal
2018. július 12.

Egy hangyányi maradt még belőle, ideje megosztanom a tapasztalatom.Csomagolása nagyon egyszerű, nem hivalkodó, igazi klasszikus, nem mondaná meg az ember fia, hogy igazi kis csoda krémet talál benne. Esténként tisztitás után kenem be vele a szem alatti részt, de nem is igazán kenem! Jó vastagon eloszlatom az ujjbegyemmel, és hagyom beszívodni magától. Illata majdnem semleges, sűrű az állaga, nem folyik. A bőröm hamar beszívja még így is, hogy vastagon kenem rá. Maximális hidratáltság, életteli szín, és azok a piszok szarkalábak majdnem eltűnnek. Épp hogy csak látszik, ha közelebbről mustrálom magam a tükörben. Gondolkoztam, hogy még keresgélek mást is, de minek. Azt amit szeretnék egy szemránckrémtől, ez megadja nekem. Persze ha telik az idő, pár év múlva, lehet ez már nem lesz elég, de addig újraveszem.

Catrice Szemöldökceruza

Catrice Szemöldökceruza
2018. július 9.

Nekem nagyon világos a szemöldököm színe, alig látszik, hogy van. Ezzel a cerkával nagyon szép színt tudok varázsolni, ami egész nap kitart. Nem kenődik el, nem darabos, tökéletesen befedi minden egyes szálat. A kefe meg egyenesen bóusz rajta. Imádom. Néha bátorkodom a szemhéjamat is kihúzni vele, ott is remekel. Nem kenődik el, a barna szemem nem egyenesen rajong érte. :) (Persze idézőjelben)