encicsipke

Regisztráció dátuma: 2015. április 28.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. április 28.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence Melted Chrome Szemhéjpúder

Essence Melted Chrome Szemhéjpúder
2021. szeptember 27.

Két árnyalat boldog tulajdonosa vagyok a 01 (ami egy csodaszép rose gold) és a 04 (metál ezüst) színekben. Fantasztikus a pigmentáltsága, krémes állaga van, brutál tartós a szemhéjon primer nélkül is. Sajnos nem látom már a boltok polcain pedig szuper termék! Bárcsak a sima mono szemhéjpúderek helyett ezek lennének forgalomban.

RIVAL loves me Rouge Powder Pirosító

RIVAL loves me Rouge Powder Pirosító
2021. szeptember 27.

Nekem a 01-szelíd rózsa árnyalatban van meg ez a pirosító. Ami igazán tetszik benne az az, hogy nincsenek benne csillámok hanem teljesen matt. A pigmentáltsága az árához képest megfelelő, viszont az én bőrömön nem túl tartós a végeredmény és eléggé porzik is a felvitelkor. A csomagolása nem strapabíró, vékony műanyagból készült. Nálam ez a termék a felejthető kategóriába tartozik, nem ájultam el tőle.

Syoss Pure Volume Micellás Sampon

Syoss Pure Volume Micellás Sampon
2021. szeptember 27.

Már többször újra vásároltam ezt a sampont, elégedett vagyok a termékkel. Átlátszó, gél állaga és kellemes illata van. Kitűnően habzik, kevés mennyiség is elég belőle egy hajmosás alkalmával, így gazdaságos a használata. Nekem gyorsan zsírosodó hajam van, mindig szenvedtem a gyakori hajmosással. Amióta ezt a sampont használom, elég heti (!) maximum 2 alkalommal ezzel foglalkoznom. Rengeteg sampont kipróbáltam már de egyik sem nyújtotta eddig ezt az eredményt. Egyetlen negatívuma az, hogy eléggé szárítja a hajat viszont ez egy megfelelő balzsammal vagy pakolással orvosolható.