encicsipke

Regisztráció dátuma: 2015. április 28.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. április 28.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask
2018. január 16.

Problémás bőrűként (akné) mindig nagy reményekkel telve próbálok ki újdonságokat, ezzel a termékkel sem volt ez másként. Sajnos nekem nem vált be ez a maszk. Többszöri használat után sem tapasztaltam azt, hogy csökkentené a gyulladás miatti pirosságot, viszont jól kiszárította a bőrömet. Mégis ami a legjobban zavar benne az a SZAGA...mert ezt jóindulattal sem lehet illatnak nevezni szerintem. Nagyapáink tömény arcszesze jut róla eszembe, fullasztóan büdös alkoholos förmedvény. Nem is értem, hogy miért kell egy arcmaszkot így tönkretenni a rengeteg illatanyaggal...Pluszban azért kap egy csillagot, mert nővérem normál bőrűként meg van vele elégedve. Szerintem túlárazott is, ennyi pénzért inkább a Lush maszkjait ajánlom, azok legalább használnak is valamit.

Rimmel Match Perfection Alapozó SPF20

Rimmel Match Perfection Alapozó SPF20
2017. szeptember 7.

Problémás bőrre (pattanások, akné, tág pórusok) nem ajánlom...az árához képest én többet várnék ettől az alapozótól. A színválaszték sem az igazi, mind nagyon sárga tónusú, rózsaszínes árnyalat nincs is belőle ami egy fehér bőrű lánynak elég kellemetlen. Az én bőrömön nehéz textúrájú volt és ragacsos, plusz a bőrhibákat sem fedte el rendesen, mindig utána kellett korrektorozni és púderezni, hogy valami látszata legyen. Nem fogom újravenni, az én börömnek kevés volt a hatása. Tipp alapozó vásárláshoz: ne dőlj be a reklámoknak, youtubereknek, barátnőknek, blogbejegyzéseknek mert mindenkinek más bőrtípusa van, nincs két egyforma! Mindig saját magadnak tudod kitapasztalni, hogy kompatibilis-e veled az adott termék vagy sem. Az alapozó kiválasztása mindig nagy zsákbamacska de sokat kell kísérletezni különböző termékekkel, hogy megtaláljuk az igazit.

Isana Duschgel Gurke & Aloe Vera

Isana Duschgel Gurke & Aloe Vera
2017. szeptember 7.

Általában édes vagy gyümölcsös illatú tusfürdőket használok, viszont az utóbbi időben már nagyon meguntam ezeket mert émelyítőek lettek használat közben, (a nagy hőségben pláne...), nem volt élmény velük a fürdés. Szerettem volna egy semleges, kellemes illatú, frissítő tusfürdőt. Miután megszagoltam a Rossmannban, egyből megtetszett az illata. Nekem egyértelműen uborka illata van, a párom szerint kapros tökfőzelék, amin nagyot kacagtam. :D Jól habzik, nem szárítja ki a bőröm és az ára is nagyon kedvező kb. 250-300 Ft. Ha elfogy, szerintem újraveszem.