encshhy

Regisztráció dátuma: 2020. december 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. december 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Giorgio Armani Luminous Silk Glow Fusion Powder

Giorgio Armani Luminous Silk Glow Fusion Powder
2021. május 3.

Annyi jót hallottam már róla, és ezek hatására teljesen beleszerettem látatlanban is. Manapság már a könnyedebb, természetes hatású sminkeket kedvelem, mint amit a luminous silk vonal is ígér. Douglasban nézegetve kissé megijedtem, mert bizony igencsak csillámosnak láttam, és csak reméltem, hogy az "üde, ragyogó végeredményt" nem arra értették, hogy csillámporba mártom a fejem. Végülis hazajött velem. A dobozában található ecset meglepő módon teljesen jól használható, bár én egy nagyobb púder ecsettel viszem fel. Ami érdekes, hogy az ecsetet bármennyire simogatom a termékben, olyan mintha semmit nem venne fel. Pedig de! Arcon a csillámok abszolút nem látszanak, helyette valóban egy bőr tökéletesítő réteg kerül fel. Kicsit olyan számomra, mint a Guerlain Meteorites gyöngyei: egy természetes, de láthatatlan egészséges bőrfényt ad. Sajnos egyedül a tartó tokkal nem vagyok elégedett, valamiért nekem abszolút nem áll kézre, csupán ezért mínusz 1 csillag.

MAC Strobe Cream

MAC Strobe Cream
2021. március 20.

Az itteni vélemények miatt alig vártam már, hogy végre kipróbálhassam. Pinklite árnyalatban vettem meg, tulajdonképpen majdnem olyan a hatás, mintha egy csepp folyékony highlightert kevernék egy sima arckrémbe. Alapjáraton szuper kis hidratáló krém, nem kukacosodik, kellőképpen felkészíti a bőrt smink előtt, de ilyen árban nagyon sok szuper jó hidratáló krémet lehet venni. Úgyhogy nálam nem jött az a wow hatás.

Tarte Lights Camera Lashes 4-In-1 Mascara

Tarte Lights Camera Lashes 4-In-1 Mascara
2021. március 20.

Nekem valamiért nagyon csomós lesz a végeredmény, rengeteg terméket vesz fel a kefe, és magával a kefe kialakításával sem vagyok megelégedve. Pereg is, a lemosásnál nagyon dörzsölni kell a szemem, amit nagyon nem szeretnék. Ennél a drogériás spirálok jóval többet tudnak.