ency091

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Bioderma Nodé K Emulzió

Bioderma Nodé K Emulzió
2018. augusztus 10.

Ezt használom szerintem kb 2 éve a pikkelysömörömre a fejemen. Nem olyan wow hatás mint a vazelinben, olajban oldott készítmények, de folyamatos heti 2x kenéssel nagyon sokat javít. Csak 15 percet kell hagyni mosás előtt és könnyű lemosni. Aki 2 naponta mos hajat az tudja h mekkora macera egy másfajta pl vazelinessel bekenni és azt lemosni. Ezt sokkal könnyebb a napi rutinba illeszteni, és nem érzem azt hogy sietnem kell haza délután mert 1,5 óra lesz a hajmosás-fejkezelés. Sok van benne, könnyű használni, jó az adagolója, 4est csak azért adok neki mert nem teszi tünetmentessé.

Head & Shoulders Refreshing Tea Tree Korpásodás Elleni Sampon

Head & Shoulders Refreshing Tea Tree Korpásodás Elleni Sampon
2018. július 15.

Mondjátok, hogy rosszul olvastam, de nem szerepel az összetétel listában a teafaolaj, csak 3 féle menthol és mentaolaj. Igazából ezek alapján egy csillag is lehetne, mert nincs is benne amiről elnevezték...... Egyébként így ugyanaz mint a menthol változat, csak kevésbé durva benne a mentolszag.

Dove Invisible Dry Deo Spray Tested On 100 Colors

Dove Invisible Dry Deo Spray Tested On 100 Colors
2018. május 15.

Lehet, hogy kicsit közelebb tartottam a hónaljamhoz, de azért nem kellene égést okoznia :( sajnos égövörös napok óta, ki is repedt és hámosítanom kell vissza a bőröm krémekkel. Tavaly is történt egy ilyen, bár az más deo volt, de utólag rájöttem hogy az is egy 'nem látszik a ruhán' fajta volt. Akinek érzékeny a bőre, az vigyázzon ezzel a tipussal!