engelfeuer

Regisztráció dátuma: 2011. november 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. november 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2020. március 25.

Nem használtam korábban kémiai hàmlasztót, ez az első próbálkozásom. Kicsit féltem is a felkenés előtt, hogy mennyire fog csípni, de a viszonylag érzékeny bőrömet egyáltalán nem csipkedte. Az első 2 használat után tapasztalt extra sima arcbőr hatása miatt, úgy gondoltam maradhat fent 15-20 percig is, sőt használhatnám akár többször is mint heti 2 alkalom. Így is tettem, nem helyesen, mert túlszàrítottam ezzel a bőröm, és a szárítás következményeként a bőröm kezdte magát extrán visszazsírozni, mely sok sok pattanást eredményezett. Na ekkor megfogadtam, hogy csak heti 2x használat, 10 perc hatóidővel. Ez így müködik. Használat után klassz sima bőr, másnapra szintén baba puhasàg, de tartós eredményről nem tudok nyilatkozni. Kicsit nagyobb hatást várok tőle, jövök még updatelni. Így egyelőre 4*

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich
2020. február 21.

Skinsmart oldalról rendeltem meg, a TO Aha 30% Bha 2% hámlasztójával együtt, a krémmánián olvasott remek vélemények hatására, (részben) másrészt pedig a Skinsmart oldal, teljes körű ismertetést ad a krémekről, a használattól kezdve, tippeken keresztül mindenről, és ez nagyon pozitív számomra. Árban nem gáz a szérum, tetszett hogy természetes, nem agyonreklámozott, olyan egyszerű és nagyszerű. De volt olyan félelmem mielőtt megérkezett hozzám, hogy vajon milyen lesz az állaga, mert elég zsíros a bőröm, ezért nem szívesen használok még testesebb hidratálókat sem az arcomra. Egy olajos állagot képzeltem el, hát elég tévesen. Első használatra egy hidratáló géles-vizes bomba, ami nyom nélkül beszívódik, és valóban megnyugvás a bőröm számára, mert attól hogy zsíros a bőröm, vízhiányos. Arclemosó után szoktam használni, száraz bőrre, az arcom minden részére cseppentgetek az ampullával, aztán elkenem. Nagyon kellemes az érzés amit utána ad, valóban puha sima bőr. Ráncokra gyakorolt hatásáról sokat nem tudok nyilatkozni, mert szerencsére még 26 évesen nem sokkal rendelkezem. Szeretem, örülök hogy rendeltem, biztosan nem ez lesz az első és utolsó üvegcse. Ajánlom mindenkinek, jár az 5 csillag.

Balea After Sun Tusfürdő

Balea After Sun Tusfürdő
2019. július 5.

Ki kell próbálni! Mert valóban egy élményt ad! Miután elhasználtam egy dobozzal, rögtön be is vásároltam belőle plusz kettőt. Függővé tett ez az illat :D