EngelWhite

Regisztráció dátuma: 2019. március 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. március 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Strep Gyantacsíkok Argán Olajjal

Strep Gyantacsíkok Argán Olajjal
2019. április 22.

A Veet arcgyantacsíkjai után ez a második kedvencem.
Árban sokkal jobb, a szőrszálakat is tökéletesen eltávolítja, a kendő illata pedig kifejezetten kellemes. Viszont számomra ez a gyanta kicsit kemény, nehezen tudom megmelegíteni, illetve nagy a csík széle, ami miatt nekem nehéz jól felragasztani. Mindezek ellenére szívesen használom, mert hatásában semmivel se rosszabb, mint drágább vetélytársa.
Ajánlom!

Veet Natural Inspirations Hideggyanta Szalagok Arcra Argánolajos

Veet Natural Inspirations Hideggyanta Szalagok Arcra Argánolajos
2019. április 22.

Az ára miatt még mindig keresem a helyettesét, de ez nagyon szuper gyantacsík. Ugyanazt tudja, mint az olcsóbb társai, mégis itt megfelelő méretű a gyantacsík, normálisan ragad, és még egyszer sem volt vele sérülésem (pl.: bőr lerántás) 6 csíkkal az egész arcomat le tudom gyantázni (bajusz, áll, pajesz, kisebb foltok itt-ott) Nekem csak a bajusz-rész érzékeny, de hát az kinek nem? Az olcsóbb társait itt a legnehezebb felragasztani precízen, de ennek tökéletes a mérete hozzá, ami miatt ismét visszatértem hozzá úgy egy év és jó pár doboz másféle gyanta után. Könnyen felmelegíthető, szétválasztható, jól ragad, és többször felhasználható. Újravásárlós, az biztos. És szerintem ennél jobbat nem is fogok találni mostanság.

Syoss Oleo Intense Hajfesték

Syoss Oleo Intense Hajfesték
2019. április 9.

Burgundit próbáltam az eleve sötétebb barna hajamra. Nem rossz, nem rossz, de még keresem az igazit.
Felvinni viszont elég könnyű, nem irritált és a festéknek sincs rossz illata. Azt a pár ősz hajszálamat is befogta, ami volt, a kopás is teljesen normális. Talán még fogom párszor ezt a fajtát használni, de még a kísérletező fázisban vagyok, keresem a legjobb festéket a számomra.
Egy próbát viszont megért!