EngJudit

Regisztráció dátuma: 2018. február 15.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2018. február 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Natasha Denona Glam Eyeshadow Palette

Natasha Denona Glam Eyeshadow Palette
2021. október 7.

Azt el kell mondanom, hogy a Smashbox Cover Shot Punked palettája ugyanolyan jó minőségű festékeket tartalmaz (ha nem jobbakat!), mint a ND Glam, és a színei is hidegebbek, lilás-barnás-szürkések, a fényes színek is gyönyörűek! Fogalmam sincs, hogy egyes sminkekért miért lelkesednek annyira az influenszerek, másokról meg nem beszélnek. Azért vettem meg a Smashbox palettát, hogy ne vágyakozzam a Glam után, de nem jött be, mert végül megvettem ezt is. :-) Utólag már tudom, hogy a Smashbox paletta számomra jobb, de azért ez sem rossz, nálam megüti az 5*-ot.

A palettával elkészített sminkek nagyon elegánsak és minőségiek, bár hozzáteszem, hogy nem nagyon különböznek :-(. A matt színek minden smink esetében ugyanazok, és a fényesek sem túl eltérőek. Nekem szemhéjalappal tartósnak mondhatók. Ha valaki egy mindennapi sminkek elkészítésére alkalmas palettát szeretne, és csakis a neutrális színeket kedveli, annak ez jó befektetés, bár szerintem egy kissé túlárazott termékről van szó.

Juvia's Place The Mauves Eyeshadow Palette

Juvia's Place The Mauves Eyeshadow Palette
2021. október 7.

Ebben a palettában a "The violets" nevűvel ellentétben a mattok és a fényes színek is kiválóak. A mattok esküszöm jobbak, mint a Natasha Denona Mini Love palettájában. Rajtam rózsaszínes-fuksziás árnyalata van a színeknek. Összességében meg vagyok vele elégedve.

Clinique All About Shadow Quad

Clinique All About Shadow Quad
2021. október 7.

Születésnapomra kaptam a Galaxy árnyalatot, ezért mindig különleges helye lesz a szívemben. A színek nem mattok, és nem is fényesek, inkább szaténfényűnek mondanám őket. A legsötétebb szín egy kicsit foltosan satírozódik, és kell vele küzdeni egy kicsit, de mikor készen van a smink, nagyon elegáns és minőségi benyomást tesz, és tartós is. Szeretem ezt a palettát.