Enik

Regisztráció dátuma: 2012. március 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. március 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Alverde Zell Aktiv Szérum Kék Hibiszkusszal

Alverde Zell Aktiv Szérum Kék Hibiszkusszal
2015. október 15.

Sikerült elhasználom egy egész tégelyt, íme az általam tapasztalt eredmények:
mivel könnyen beszívódik így reggelente sminkalapnak is kiváló, nem zsírosítja el a bőröm, feszesítő hatása szuper ( látható eredmény !!!!) - mélyebb ráncokkal szerintem nem boldogulna, de a kisebbeket szépen eltünteti.
Korábban a Loreal SkinPerfection szérumját használtam, nos azt kell mondanom, hogy az alverde Zell aktiv kék hibiszkuszos szérumja sokkal jobban bizonyított! :)
A plusz ráadás a termék ára!!!!
Biztosan újra vásárolom!!!!!!

Miss Sporty Pump Up Booster 24H Waterproof Eyeliner

Miss Sporty Pump Up Booster 24H Waterproof Eyeliner
2014. november 20.

Én kimondottan imádom, hogy lakk fekete! Ködös párás nyirkos időben garantált, hogy nem fog elkenődni ( könnyektől sem ). Nagyon jó minőségű, a nagy "világmárkákat" jelentősen felülmúlja. Nem kell többször átfesteni a kívánt felületet, a színhatás 1 mozdulattal elérhető. Az ára pedig Szuper! Soha nem cserélném le semmire!

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2014. április 26.

A sminket valóban eltávolítja, jól tisztít, nem hagy ragacsos érzetet. DE!!!! 2 nap után töménytelen mennyiségben apró pattanások jöttek ki a homlokomon :( kb. 2 hétig pihent a bőröm majd ismét elkezdtem használni, gondolva, hogy talán mástól jöttek ki a patttanások, sajnos 2 nap múlva ismét jelentkeztek a negatív tünetek :( Igazán sajnálom, még sosem volt gondom a garnier termékekkel, ez egyszerűen használhatatlan számomra. Kicsit sem érzékeny a bőröm, nem volt még ilyen jellegű problémám egy termékkel sem.