eniko90

Regisztráció dátuma: 2014. január 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. január 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Varga Hajcseppek Hajhullás Ellen

Varga Hajcseppek Hajhullás Ellen
2021. november 9.

Elég drasztikusan kezdett hullani a derékig érő hajam. Egy üveggel használtam eddig el és nekem eddig bevált. Sokkal jobb a tartása a hajamnak. Meglepődve olvastam hogy sokaknak szárította a fejbőrét és zsírosabb lett a haja. Nekem ez pont fordítva történt. 4 naponta mostam eddig hajat, most 5 napot is lazán kibír. Rendeltem 4 üveggel még hogy a téli időszakban kicsit rásegítsek a hajam regenerálása.

HERBioticum Kézápoló Balzsam Paraffinolajos

HERBioticum Kézápoló Balzsam Paraffinolajos
2016. július 28.

Ezt a krémet szülinapomra kaptam, napi rendszerességgel kicsit több mint egy hete használom esti ápolásként. A kezeim eleve mindig nagyon szárazak, valószínűleg a mosogatástól is. De ez a krém szépen helyretette, nem szárad ki olyan hamar, és nem is feszül azóta. Fura, de olyan mintha a körmeim is erősebbek lennének, biztos a krém hatása. :)

FLP Sonya Flawless BB Krém

FLP Sonya Flawless BB Krém
2015. augusztus 25.

Nekem nagyon bevált. Igaz, hogy nem olcsó, de nagyon sokáig elég, már 7 hónapja használom, és még mindig van benne. Nagyon kicsi kell belőle, nem úgy mint a Garnier BB krémből, ami nálam 1 hónapig volt elég. Tehát összességében sokkal olcsóbb mint társai. :)