Enjoy86

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 2.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 2.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Garnier Fructis Miraculous Oil Brushing Express

Garnier Fructis Miraculous Oil Brushing Express
2018. április 4.

Jó kis termék, száraz, göndör hajamra használom hajmosás után. Könnyen fésülhető és puha lesz tőle, az meg csak extra, hogy még hővédő is. Néha a száraz hajamra (főleg hajvégekre) is kenek belőle, hogy megregulázza a tincseimet és nem vettem észre, hogy nagyon zsírosítaná vagy elnehezítené a hajam, szóval szerintem szuper termék.

The Body Shop Rainforest Shine Sampon

The Body Shop Rainforest Shine Sampon
2018. április 4.

Használtam már ennél sokkal rosszabb sampont is, de csodát azért ettől sem kell várni. Kíméletesen tisztít, nem szárítja, de nem is hidratálja különösebben a hajat. Eleinte mintha gyorsabban zsírosodott volna a hajam és mosás után sem volt az a nagyon tiszta érzésem, de mostanra beállt a normálisra, nincs vele gond ilyen szempontból. Balzsammal együtt és anélkül is használtam már, véleményem szerint a balzsamoknak sokkal jelentősebb hatásuk van a hajápolásban a samponnál. Az illata nem különösebben tetszik, de már megszoktam, ahogy az állagát is, nem olyan habzó, mint a szulfátos samponok. Összességében nem rossz termék, többször újravettem már, mert jobbat még nem találtam mindenmentes kategóriában.

Biorderma Sensibio H2O AR Micellás Lemosó

Biorderma Sensibio H2O AR Micellás Lemosó
2018. április 4.

Ez az első drágább lemosóm és nagyon meg vagyok elégedve vele, már többször újravettem. Jól tisztít, de nem irritál, nem szárít, utána nagyon frissnek érzem a bőröm. Szememre is használom sminkmaradvány eltávolítására, mindent szépen leszed, bátran lehet az érzékeny területeken is használni. Elég problémás a bőröm (korpás szeborreás), de úgy látom, hogy ezzel a termékkel gyorsabban lemennek a gyulladások és a pirosságot is tényleg eltünteti.