Enne

Regisztráció dátuma: 2016. július 15.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. július 15.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Neogence N3+ Tápláló Fátyolmaszk Mélytengeri Kék-Algával és Oliva Kivonattal

Neogence N3+ Tápláló Fátyolmaszk Mélytengeri Kék-Algával és Oliva Kivonattal
2020. június 3.

Első próbálkozásom a fátyolmaszkokkal, beauty box-ban volt, különben nem próbáltam volna ki. Mindig túl körülményesnek tartottam ezeket és ráadásul borzasztó környezetszennyező is. Miért nem lehet ezt a szérumot egy üvegcsébe zárva árulni? Sosem értettem a körülöttük lévő hype-ot, de ennek eddig nem adtam hangot saját tapasztalat híján. Különben tényleg jó hatása van, ami nem egyből a használat után érződik, egy ideig ragacsos volt tőle a bőröm, de következő mosakodás után puha tapintású lett. A használata kifejezetten kellemetlen volt számomra, egyáltalán nem tudtam pihenni "vele", mivel a szérum folyt belőle mindenfelé, aggódtam, hogy a szemembe is belemegy. Levegőt nem sokat kaptam tőle, és a hideg maszk nem okozott komfortérzetet. Számoltam a perceket, hogy mikor vehetem le végre. Ez a tapasztalat megerősítette bennem, hogy akármilyen jó anyag is van ezekben a maszkokban, biztosan nem fogok beruházni többre. Csak azért adok 3-at, mert amúgy a benne lévő anyag tényleg napokig jó állapotúvá és kisimulttá teszi a bőrt (és továbbra is fenntartom, hogy ezt üvegcsés szérumként is tette volna).

Officina Merta Selyembalzsam Bőrpuhító Krém Száraz, Repedezett Bőrre

Officina Merta Selyembalzsam Bőrpuhító Krém Száraz, Repedezett Bőrre
2020. május 18.

Oh..most ugrott fel egy vélemény és rájöttem, hogy még nem is írtam róla, mióta megvan, pedig minden este használom a számra és az orromra is. Néha a kezem vagy a sarkam szárazabb részeire is, ha van időm és erőm még piperészkedni. Jó kis balzsam, a hatása és az illata is jó, és kiadós is a kis mérete ellenére. Viszont drágállok vazelinalapú krémért ennyit kiadni, így nem hinném, hogy újravenném. Beauty box-os szerzemény.

Oriflame Amber Elixir Crystal EDP

Oriflame Amber Elixir Crystal EDP
2020. május 12.

Ez igen!!! Már régóta kíváncsi vagyok az illatára, és most nagy akcióban volt, így lecsaptam rá. A megjelenésekor a külseje tetszett meg és az illatjegyek. Majd átnéztem a véleményeket is, hogy ki mit gondol, mire hasonlít. Valaki korábban írta, hogy a Daydreaming in a Hammock-ra hajaz, aminek a tartósabb, testesebb változata. Nos, az a kicsike nagy kedvencem, ugyanis imádom a kókuszos, tengervizes, könnyű és citrusos illatokat. Rajtam kifújáskor citrusos, erőteljesebb, majd kókuszossá válik, leszáradásában pedig mindkét aromát megvillantja. Éppen olyan, amire gondoltam. Eddig egyszer próbáltam ki, de máris imádom. :) Ha változna a helyzet, jövök update-elni.
U.i. Totál Soulcal & Co!!!

11 ÖSSZETEVŐ