Enne

Regisztráció dátuma: 2016. július 15.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. július 15.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Organic Shop Nyugtató Tusfürdő "Provance Levendulái"

Organic Shop Nyugtató Tusfürdő "Provance Levendulái"
2021. április 28.

Nagyon kedvelem a márka testradírjait, a citromfüves a favoritom! <3 Úgy gondoltam, nem lőhetek mellé egy tusfürdővel sem. Tévedtem. :/ Számomra nem kellemes az illata, kemény, szúrós, nem relaxációs, inkább ébresztő élmény. Sajnos nem is habzott fel, sokat kellett pumpálni belőle, így hamar fog fogyni, aminek részben örülök az illata/habzása miatt, részben kevésbé az ára miatt. Ha a bőrömet nem fogja szárítani tartós használat során, akkor nem teljesen pénzkidobás.

Head & Shoulders Supreme Strength Sampon

Head & Shoulders Supreme Strength Sampon
2021. április 22.

Gyakran viszket a fejbőröm, ami zavaró. Hámlás időnként fordul csak elő. Sosem használtam még ezt a márkát, de reklámozták a supreme termékcsaládot, és tetszett, hogy megnyugvást ígér a viszketésre, akár korpásodási probléma nélkül is. Mellette még ápolja a hajat is, hű!
Kíváncsi lettem rá, úgy gondoltam, megér egy próbát. Eddig szinte csak színvédő sampont használtam a festésem miatt. Az üzletben ezt az egy supreme fajtát találtam, úgyhogy elhoztam. Az ára jóval magasabb, mint az eddigi samponjaimé, ez meglepett. Kellemes használni, sűrű, krémes, finom illatú és kemény habot képez a hajon. Eddig úgy érzem, csökkentette a viszketést is, de lehet, hogy csak placebo. Mint minden samponváltásnál, eddig ettől is fényes, jó tapintású a hajam, ezért mondják, hogy érdemes váltogatni. Összességében nálam 4-es az ára miatt, de ha hosszú távon beválik, akkor felteszem az utolsó csillagot is.

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2021. április 21.

Szerk. 2.:
Újabban nem tolerálja a bőröm sajnos. :/ Már egy ideje nem ezt használom, de időnként előveszem, és utána következő napokban mindig csúnya lesz a bőröm, pattanásos, gyulladt. 1., 2., 3... alkalommal nem akartam elhinni, de már kénytelen vagyok, mert sokadik után is így jártam vele. Azt hiszem, le kell tennem végleg. :/ Nem fokozom le túlzottan, mert előtte sokáig nagyon jól együtt tudtunk működni.

Szerk. 1. - 2020. 08. 16.
Én még mindig szeretem, de úgy látszik, azzal a kis adaggal kell beérnem, ami a flakon alján van. Rezignáltan vettem tudomásul a boltokban a hiányát, miután itt láttam a vészjósló "Ezt a terméket már nem gyártják" feliratot. :/ Kezdem megszokni, hogy amit megszeretek és már rutinból veszem, az egy idő után eltűnik, fejtörést okozva, hogy mi a jó fenét válasszak helyette megint... Szóval most a garnier új lemosóját vettem le a polcról (remélem, beválik és jövőre kezdhetem elölről).

2019. 01. 05.
Nagyon keresem a Garnier 2in1 utódját. A Mixa érzékeny! bőrre való rózsaszín lemosóját vettem elő egy hónapja, azóta folyamatosan pattanásos és borzalmasan száraz a bőröm. Erre cseréltem le most, és kétszer használtam. Eddig csupa jót tudok mondani róla, nagyon hasonlít a Garnier lemosójára, amit úgy hiányolok. Sűrű gél állagú, felvitelkor nagyon enyhén habzik fel, szuper kellemes a bőrömnek, és kövezzenek meg, de nekem az "illata" is nagyon bejön! Olyan, mint az új játékok voltak gyerekkoromban. Tök jó! :D
Pluszpont nálam, hogy sls nincs benne, bár valami nagyon hasonló felületaktív összetevőre cserélték le.
Nem érzem, hogy szárítana, de ez később változhat. Ha ilyet tapasztalnék, vagy bármi újat, jövök frissíteni. Jelenleg 5 csillagos!

12 ÖSSZETEVŐ

Tea Dodecylbenzenesulfonate ti EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott