Enne

Regisztráció dátuma: 2016. július 15.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. július 15.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Organic Shop Provance-i Citromfű Cukros Testradír

Organic Shop Provance-i Citromfű Cukros Testradír
2024. június 18.

Szerk.:
Még mindig imádom. Azóta többfélét is kipróbáltam, de ez jön be a legjobban, mindig visszatérek hozzá. Legutóbb egy pina colada-s változatra csábultam el, kár volt, csípett és a radírozó szemcsék lepotyogtak, egy csomót elhasználtam egyszerre, mégsem vált be. Örülök, hogy elfogyott, így ebből vettem újra, ja meg a kávésból. Az is nagy kedvencem.

2019. november 26.
Ezzel nem tudok betelni! A citromfű szuper nyugtató hatású, mindenben imádom. Kellően szemcsés, és ha picit magamon hagyom, akkor leöblítés után testápoló sem kell. Ódákat tudnék zengeni róla, egyetlen hibája, - az összes többivel együtt - hogy a tégely borzasztó. Ettől ugyan a termék fikarcnyit sem veszít értékéből, bár méltatalan a beltartalomhoz. 10* !

Maybelline The Falsies Lash Lift Szempillaspirál

Maybelline The Falsies Lash Lift Szempillaspirál
2024. május 31.

Jó ideje használom. Nem nyújt extra hatást, de cserébe nem szárad be hamar és nem is csomósodik, mint pl. az avonos spirálok. Nem gyullad be tőle a szemem, mint a Trend it up-ostól, ennek is örülök. Az ára is rendben van, és EcoFamily-ben is lehet kapni. Nem mondom, hogy ha elfogy, rögtön újraveszem, de biztonsági spirálnak korrekt.

Revuele Ceramide Face Moisturizer SPF25

Revuele Ceramide Face Moisturizer SPF25
2024. május 23.

Szerk.:
Télen használtam. Nem tudom, ehhez van-e köze vagy sem, de mióta a jó idő beköszöntével újra visszatértem a Helia-D fényvédőjéhez, eltűntek az arcomról a csúnya, daganatszerű pattanások. Arra gondolok, hogy talán a niacinamid okozhat ilyet, ami elég paradox, tekintve, hogy éppen pattanásos bőrre való, de olvastam róla, hogy előfordul. Korábban egy niacinamid szérum is okozott pattanásokat. Ha nem ettől voltak, akkor összességében jó krém, könnyen beszívódik, nem nehéz, nincs illatanyag benne. Maradt még benne, ősz körül újra előveszem és tesztelem, okoz-e pattanásokat. Addig 4-es, a párom is ezt használja, az ő bőre rendben van. Az ára egy kicsit nőtt a bevezetése óta, de így is olcsónak számít.

2023. július 20.
Némi keresgélés után akadtam rá erre az arckrémre, a páromnak kerestem olyat, amiben minden fontos benne van és semmi feleslegeset nem tartalmaz. Nos, ez úgy tűnik, ilyen krém. Én is kipróbáltam és időnként használom, nagyon jó termék.
Sokáig kellett nélkülöznöm a G&G Hydration Station-jét, ami végül oda vezetett, hogy kénytelen voltam elpártolni mellőle, mire újra kapható lett. Abban nincs fényvédő például, ami jól jön nappalra.
Adagolása rendben, töményebb állaga ellenére jól eloszlatható, könnyen beszívódik (kombinált bőröm van rosaceával). Nem különbözik össze a hisztis bőrömmel, szépen idomul az igényeihez, nem okoz irritációt, pattanásokat.
Az ára baráti és drogériában is hozzáférhető. Nálam ötcsillagos.

12 ÖSSZETEVŐ