Enne

Regisztráció dátuma: 2016. július 15.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. július 15.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2019. október 15.

Nem ájultam el tőle. :( A vélemények alapján lehet, hogy túl sokat vártam el...Bár amit ígér, teljesíti. Hosszabbít és göndörít, csakhogy az én hosszú és göndör szempillám ettől póklábnak néz ki. Valószínűleg nem én vagyok a célcsoport. Arra számítottam, hogy "csodaspirálként" dúsítani is fog.
Nekem fura ez az asszimetrikus kefe, állandóan forgatni kell, hogy jó irányba álljon.
Még nem írom le nagyon, mert néhány napja használom, még nagyon friss és folyós, összetapasztja a pillákat. Ha már beszáradt egy kicsit, minden spirál jobban működik.

Batiste Cherry Dry Shampoo

Batiste Cherry Dry Shampoo
2019. október 13.

Mindig a blush-t szoktam venni, de ennek a legjobb az értékelése, és ritkán is lehetett kapni, gondoltam, kipróbálom. Hát... kár volt. A másiknak sokkal jobban tetszik az illata. Plusz valamilyen hibás terméket hoztam el, mert olyan, mint egy illatos spray, por nemigen van benne, vagy ha mégis jön, akkor nagy darabokban egyszerre.

Garnier SkinNaturals Micellás Arclemosó Gél Normál és Érzékeny Bőrre

Garnier SkinNaturals Micellás Arclemosó Gél Normál és Érzékeny Bőrre
2019. október 10.

Update
2019. október 10.
Azóta is vígan használom, csak most már esténként. Micellás vízzel lemosom a sminket és utána ezzel is megtisztítom a bőrömet. Elégedett vagyok vele, tudom ajánlani.

2019. július 13.
Nagyon odavagyok a minimál összetevős szépségápolási termékekért. Nemrég fogtam be reggeli arclemosónak, este pedig az avon aktív szenesét használom. Mindkettő sls mentes, és ez még illatanyag mentes is. A vizét nagyon régóta használom már, ezzel is ugyanolyan elégedett vagyok. Nem érzem, hogy szárítana így nyáron, bár tény, hogy egy ideje minden arcmosás után használok hidratáló krémet is. Úgy érzem, megérte leváltani a túl sok összetevőből álló, illatanyaggal bőven turbózott termékeket, ahogy közelítek a tiszta alapanyagokhoz, úgy tisztul a bőröm is. Megérdemli az ötöst!

11 ÖSSZETEVŐ