Ensisa

Regisztráció dátuma: 2016. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon Almás Sütemény Habfürdő

Avon Almás Sütemény Habfürdő
2019. július 11.

Habzás pipa, az nagyon jó, kicsit folyékonyabb állagú, mint a többi szerintem. De az illata.. Ez nem illat, ez tömény pálinka szag :D eddig az összes avonos habfürdőt imádtam, de ez az én véleményem szerint iszonyat rossz lett. Három csillag, mert nem szárít, jól habzik, így hogy nem olyan sűrű az állaga is jó. Újra venni nem fogom, igazából azt se tudom, hogy el-e használom. Kár érte.

Garnier Fructis Aloe Vera Hair Food 3in1 Hajápoló Maszk

Garnier Fructis Aloe Vera Hair Food 3in1 Hajápoló Maszk
2019. június 3.

Számomra tökéletes vétel volt. A hajam maga a pokol, vörösből lettem világos szőke, nagyon megviselte az amúgy is vékonyszálú hajamat. Mindig száraz volt, gubancos és kezelhetetlen, az aloe veras sampon és balzsam egész jó eredményeket produkált, így megvettem mellé ezt a csodát is és egyáltalán nem bántam meg. Pihe puha, jó illatú, élettel teli a hajam tőle, ha drágább lenne se bánnám, mert egyszerűen varázslatos amit a hajammal tett. Minden második nap mosom, egyáltalán nem sajnálom tőle a pakolást, de így is rengetegnek tűnik még mindig a tégely tartalma. Bátran ajánlom mindenkinek, szerintem kicsi a csalódás esélye! :)

Balea Bőrnyugtató Krém

Balea Bőrnyugtató Krém
2019. május 1.

Nagyon imádom. Epillalas után használom, azonnal bekenem és egy piros pötty se jelenik meg, illata kellemes, hamar beszivodik. Egyszerűen nagyon szeretem és biztos állandó termék lesz a polcomon.