EnyediF

Regisztráció dátuma: 2019. január 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. január 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 9 vétel
Megnézem

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé
2021. február 28.

Sajnos nekem nagyon nem vált be. A többi DermoPure termékkel használtam együtt, kb. két hétig bírtam, utána rá kellett jönnöm, hogy nem az én termékcsaládom. Használat után másnap reggelre még több pattanás jelent meg a T-zónában, pedig egyáltalán nem irritál, és kellemes hogy nem csípi a szemem amikor használom. De így számomra nem funkcionál megfelelően.

Anastasia Beverly Hills Liquid Lipstick

Anastasia Beverly Hills Liquid Lipstick
2020. február 17.

Ashton árnyalatban van meg, ami nagyon szép barna szín. Az én világos bőrömhöz sötétebb mint a tégelyben, de így is nagyon tetszik. az állaga és az applikátora nagyon jó, kényelmes használni. Előhidratálás szükséges nagyon a rúzshoz, de utána tartós, a helyén marad. Lemosni nem is egyszerű, de nem is levakarhatatlan, szerintem pont jó. A kopása kicsit a szám szélénél darabos, de igazítást jól bírja, szép marad a szájon.

update: nagyon nagyon szárít és borzasztóan darabos a kopása így le kell vonnom csillagot miatta...

Anastasia Beverly Hills Soft Glam Eye Shadow Palette

Anastasia Beverly Hills Soft Glam Eye Shadow Palette
2019. szeptember 7.

Az MR után úgy döntöttem beruházok erre a palettára is, mert tetszettek a,még naturálisabb összeállításai. Nagyon jól működik az MR-rel is, nrm csalódtam ebben sem. Igazából ezen a két palettán kívül már nem is használok mást, mert maximálisan elegendőek. Imádom!!