EnyediF

Regisztráció dátuma: 2019. január 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. január 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 5 vétel
Megnézem

Anastasia Beverly Hills Soft Glam Eye Shadow Palette

Anastasia Beverly Hills Soft Glam Eye Shadow Palette
2019. szeptember 7.

Az MR után úgy döntöttem beruházok erre a palettára is, mert tetszettek a,még naturálisabb összeállításai. Nagyon jól működik az MR-rel is, nrm csalódtam ebben sem. Igazából ezen a két palettán kívül már nem is használok mást, mert maximálisan elegendőek. Imádom!!

p2 Perfect Look Szájceruza

p2 Perfect Look Szájceruza
2019. augusztus 31.

Lehet morbidnak tűnik, de én egy engedetlen, foltos, de annál gyönyörűbb árnyalatú mac rúzs alá vettem, mert drágálltam egy szájceruzáért kiadni 7000forintot a mac boltban...
A választásom kizárásos alapon esett erre az árnyalat különlegessége miatt. Nagyon kedvező áron jutottam hozzá, viszont mikor kipróbáltam, azzal kezdett, hogy letört egy kis darabkája, ahogy a számhoz ért....nem jó előjel.
De maga a végeredmény csodás volt. Tartotta a rúzst ahogy kell, evés próbán is átment, csak a szám belseje kopott picit, de az sem feltünően.
Egy használat után megelőlegezek neki 4-csillagot, de ha tovább törik, le kell vennem a csillagból.

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2019. május 7.

Kicsivel több mint egy hónapja használom.... Nem tudom biztosra hogy valóban ez tett-e csodát az arcommal. Valószínűleg igen, mert semmi más nem változott az arcápolási rutinomban, és most a valaha legszebb és legtisztább az arcom. Puhává varázsolja a bőrt, mindezt úgy hogy közben nem marad ragacsos az arcom.
Ha a szemembe kerül, istenesen tudja irritálni, de hát istenem, nem szemre való krém, vigyázni kell a szemek környéken. Összességében ez nem von le csillagot, és nekem igazán bevált. Újravevős, csillagos ötös:)