eperjeske

Regisztráció dátuma: 2012. április 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2012. április 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Naturissimo Görögszéna- Birs Rejuvenáló Testápoló

Naturissimo Görögszéna- Birs Rejuvenáló Testápoló
2020. június 21.

Update: Sajnos már meg sem lep, ha a Biola évekig szeretve használt termékeinél valami kellemetlen változás történik! Volt már, hogy a szemkörnyékápoló megpenészedett, a kitűnő kézápoló összetételét, lerontva annak minőségét, megváltoztatták stb. Most meg ez! Még alig használtunk az egyébként 2021. ápr. 2-ig jónak mondott termékből, és kellemetlen, avas, öreg, majdhogynem romlott szaga lett! Felháborító! Így az eddigi négy csillag helyett kap egyet!

Én is nagyon szeretem! Ritka, hogy a Biola természetes összetevőkből álló ilyen terméke kellemes illatú! Ez az! Friss, üde érzést ad az illata, és kellemesen hidratrálja a bőrt a jól kenhető, gyorsan beszívódó állagú testápoló. Nálam mindig van itthon, mégha időnként mást használok is, a hangulatomtól függően. És ami még mellette szól: valóban segíti a bőrregenerácót! Nyáron a hőségben időnként felmaródott a hátsómon a bőr a hosszas biciklitúrákon, ezzel bekentem zuhanyozás után, és mintha nem is lett volna gond!
DE: most visszaveszek egy csillagot az eddigi ötből! Mert: felháborít, elegem van abból, hogy a Biola csomagolóanyagaival rendre gond van! Most kezdtem el használni egy flakont, alig néhányszor volt még csak a kezemben, és az adagoló kupak teteje máris törik le! Olyan gyenge a "zsanér", hogy néhány ki-behajtás után már eltörik!

Alterra Sensitiv Deo-Balsam Parfümmentes

Alterra Sensitiv Deo-Balsam Parfümmentes
2020. június 21.

Érdekes, mennyire szélsőségesen eltérőek itt a vélemények erről a termékről. Én a dicséretét fogom írni az alapján, hogy a férjem már egy ideje csak ezt használja. Parfüm- és alkoholmentes, így nagyon alkalmas a száraz, érzékeny bőrére. Emellett az is nagyon fontos, hogy nincsenek benne az ártalmasnak mondott alumínium-sók. Ja, és nem mellesleg kifejezetten hatásos, sosincs, a legnagyobb nyárban, kerékpártúrán sem izzadság szaga!

I+M Naturkosmetik Freistil Fényvédő Naptej SPF30 Érzékeny Bőrre, Gyerekeknek

I+M Naturkosmetik Freistil Fényvédő Naptej SPF30 Érzékeny Bőrre, Gyerekeknek
2020. június 14.

Nagy reményekkel rendeltem meg a férjemnek, az ő extrém száraz, érzékeny bőrére, de kétséges, hogy használni fogja-e. Sajnos a rendelés előtt nem vettem észre, hogy titanium dioxide is van benne, aminek nem a legjobb híre. Azt viszont nem tudhattuk előre, hogy szinte kenhetetlen az állaga! Az ő száraz, vékony bőrén nem szabad erővel kenni valamit, hogy nagy nehezen eloszlassa, és beszívódjék. Márpedig ezt csak így lehet felvinni! Szóval csalódás elég sok pénzért!