eperjeske

Regisztráció dátuma: 2012. április 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2012. április 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Herczeg Lenmag Hajzselé

Herczeg Lenmag Hajzselé
2023. augusztus 1.

Már nem emlékszem miért, talán a fodrászom szerezte be nekem, de a lényeg, hogy a hatalmas, 500 ml-es flakonnal vettem meg, 3000 forintért. Ami teljes pénzkidobásnak bizonyult, mert semmit nem javított (szerencsére nem is rontott, mint más csodaszerek...) a száraz, festett göndör hajam állapotán. És mire lejárt a használhatósági határideje, addig a fele sem fogyott el, így fizikailag is kész kidobássá vált nagy része!

Lavera Neutral Intenzív Kézkrém

Lavera Neutral Intenzív Kézkrém
2023. július 22.

Ez már nem az! Vagyis, amit a képen látunk és az itt megadott összetevők már nem aktuálisak! A termék megújult! Szerencsémre!
Mert az igazi kézkrémet nekem valahogy sokkal nehezebb megtalálni, mint a jó arcápolókat.
A Lavera Neutral viszont nagyon bevált! Alig van illata, gyorsan beszívódik, és finom pihe-puha ápolt tőle a kezem. Így azt is elfogadom, hogy a mindössze 50 ml mennyiség elég drága. Azt viszont ennél sem szeretem, hogy a végén a műanyag tubusban elég sok marad, amit már nem lehet belőle kinyomni, és ilyenkor szétvágva a tubust át kell kanalazni a maradékot egy tégelybe. De legyen, megteszem, megéri.
Az viszont rosszul esik, hogy kiderült, nem könnyű hozzájutni: a most elhasznált első tubust egy pesti nagy Müllerben vettem, a hozzánk közeli, kisebb vidéki boltjukban sajnos nem árulják!

L´Oréal Professionnel Inoa Ods2 Hajfesték

L´Oréal Professionnel Inoa Ods2 Hajfesték
2023. július 11.

Végre, végre rájöttem az itteni véleményeket olvasva, hogy ez a festék tette szinte teljesen tönkre az ősz göndör hajamat! Elég rövid hajam van, így már lenőtte azt a roncsolást, amit a K18 nevű "csodaszer" okozott. Közben kerestünk a fodrászommal egy ammóniamentes festéket, hogy ezzel is segítsük, védjük a meggyengített hajszálakat. Az INOA-ra esett a választás, hiszen egyes fodrászszalonok kifejezetten ajánlják göndör hajra. Aztán egyre csak szárazabb lett a hajam, és már nem göndör, hanem inkább elnyűtten kócos, a színe pedig - noha az őszt jól fedte - már a festés másnapjától(!) fakult!
Felháborít, hogy ilyen ártalmasként is viselkedni tudó szereket árulnak! Kukába vele!