eperjeske

Regisztráció dátuma: 2012. április 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2012. április 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Guerlain Mon Guerlain Bloom Of Rose EDT

Guerlain Mon Guerlain Bloom Of Rose EDT
2019. augusztus 15.

Szerintem kár volt ezt kihozni! Minek? Megint egy próbálkozás, amelynek az eredménye nem illik a Guerlain-szinthez. Jellegtelen, semmilyen! Én, aki imádom a rózsa illatot, magamon nem is éreztem. Maradok nyáron a Florale-nál. Aztán jön az ősz a Champs-Elysees-vel, majd a tél a Samsaraval. Mindig Guerlain! De nem az a nem is rózsás rózsa-valami!

Natura Siberica Royal Caviar Feszesítő szemránckrém

Natura Siberica Royal Caviar Feszesítő szemránckrém
2019. július 8.

Tényleg elképesztő pazarlás, környezetszennyezés, hogy mindössze 15 ml krémet ilyen nagy luxus csomagolásba tesznek, amelyre ugyan rá van rajzolva az újrahasznosíthatóság jele, de hová tegyem? Melyik szelektív gyűjtőbe? A krém egyébként nálam nagyszerűen bevált! Nincsenek, bár eddig sem voltak mély szarkalábaim, de ez kihúzza az egész szemkörnyéki bőrt, és jól hidratál! Az egy csillagot a csomagolás miatt vonom le.

Natura Siberica Kaviár Kollagén Arcszérum Aktív

Natura Siberica Kaviár Kollagén Arcszérum Aktív
2019. május 13.

Több féle hyaluronsavas szérumot kipróbáltam már, és azok is jók voltak. De ez csodás! Kb. két heti használat után még arra is képes volt, hogy a homlokom mély gondolkodó ráncait majdhogynem kisimítsa! Önmagában nem szeretem, mert a gél-állag miatt kicsit száraz, feszülő érzést kelt a bőrön, de a hidratáló krémek alá remek, és csodás a hatása!