eperjeske

Regisztráció dátuma: 2012. április 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2012. április 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Swiss Premium Panthenol 10% Habspray

Swiss Premium Panthenol 10% Habspray
2021. május 31.

Engem bizony nagyon meglepett, amikor a fodrászom ezt a készítményt ajánlotta a festéstől megviselt, száraz göndör hajamra ápolóként. Bennem a régi NDK-s gyártmányú Pathenol Spray emléke bukkant fel, amely napégésre volt maga a csoda. De bizalommal kezdtem használni most ezt a megújított változatot hajápolásra (hajmosás előtti dunsztosként).Eddig ugyan csak kétszer alkalmaztam, de máris sokat javított a hajam állapotán, így még néhányszor bevetem, és akkor remélem, rendbe is teszi a károkat.

Magister Products Moroccan Rituals Vitalisea Szérum

Magister Products Moroccan Rituals Vitalisea Szérum
2021. május 31.

Nekem nem vált be, mert semmilyen áldásos hatását nem tapasztaltam, így nincs miért elviselnem a mindig kellemetlennek tartott olajos kence jelleget, és azt. hogy nem szívja be jól a bőröm, ezért kifénylik akkor is, ha vizesebb hidratálóval együtt használom! Írtátok, de ajánlják is a leírásban, hogy szem körül is lehet alkalmazni, és ott is eredményes a ráncok ellen. Lehet, de én nem jutottam vele idáig, ugyanis óvatosan, nem közvetlenül a szem közelébe kenve is a készítmény kipárolgása erős könnyezést okozott nálam. Ehhez képest nekem elég drága ez a 10ml szállítási díjjal együtt kb. 6000 forintért!

I+M Naturkosmetik Freistil Fényvédő Naptej SPF30 Érzékeny Bőrre, Gyerekeknek

I+M Naturkosmetik Freistil Fényvédő Naptej SPF30 Érzékeny Bőrre, Gyerekeknek
2021. április 24.

A férjemnek rendeltem meg az ő extrém száraz, érzékeny bőrére, de éppen csak kipróbáltunk a kézfején egy picit egy kis helyen. Nem tudta rendeltetésszerűen használni, mert a koronavírus miatt bezárták nálunk a fürdőt, most meg más okból nem mehet napra.