eperkeszederke

Regisztráció dátuma: 2015. október 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. október 26.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

La Mer The Soft Fluid Long-Wear Foundation SPF20

La Mer The Soft Fluid Long-Wear Foundation SPF20
2018. február 24.

Amióta megvan, sajnos az összes többi polcomon várakozó alapozónak valószínűleg búcsút fogok inteni. Hihetetlen, hogy mennyire tökéletes. Gyönyörűen olvad bele a bőrbe, szerintem senki nem tudná megmondani, hogy alapozót viselek! Leheletkönnyű az arcon, mégis csodaszép fedést ad. (közepes fedés) Biztosan lehet rétegezni is, hogy full coverage legyen, de akkor pont lényegét vesztené szerintem ez a pillekönnyűség. Én legalábbis pont azt szerettem meg benne, hogy nem maszkol. Tartós, mint ahogyan whitemerci is írta, ezt abszolút alátámasztom. Csak jó tulajdonságai vannak ennek az alapozónak, nekem a szívem csücske lett. Soha többet kísérletezgetés és keresgélés! :D

Byredo Gypsy Water EDP

Byredo Gypsy Water EDP
2018. február 24.

A kedvenc parfümöm lett, teljesen beleszerettem. Szerintem egy tipikus hideg idő illat, nem igazán tudnám elképzelni magamon nyáron. Baromi tartós, pedig az én bőröm nem igazán tartja meg hosszan a parfümöket. Szeretem, hogy nem tucatillat, nem jön szembe mindenhol és ezért nagyon egyedi, magaménak érzem teljes mértékben:) abszolút max csillag, ilyennek képzelek el egy tökéletes parfümöt!:))

MAC 316 Rúzsecset

MAC 316 Rúzsecset
2018. február 24.

Sajnos nem tudok egyet érteni az előttem szólókkal. Nem is tudom hol kezdjem... Nem tudtam megszeretni, pedig próbáltam. Nekem egyáltalán nem jön be és nem is olyan jó vele dolgozni. A szintetikus szálak egyszerűen nem veszik fel a rúzst rendesen, százszor újra bele kell mennem az ecsettel. A szálak hosszával nem lenne semmi bajom az égegyadta világon, sőt! Maga a kialakítás is teljesen rendben van, viszont az egész elvérzik a szintetikus szálak miatt. Ha valaki már próbált természetes szőrből készült rúzsecsetet, az biztosan tudja, hogy miről beszélek. (és nem sokkal drágább a természetes) Sajnos nekem szinte használhatatlan, nagyon nem szeretem.

1 ÖSSZETEVŐ