eperturmix

Regisztráció dátuma: 2016. október 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. október 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Imperity Gourmet Vie Argán Olajos és Keratinos Sampon

Imperity Gourmet Vie Argán Olajos és Keratinos Sampon
2019. május 15.

A nagy kiszerelésen nekem pattintós a kupak,amit nem szeretek mert bazira kell nyomni a flakont hogy kijöjjön az anyag,és viszonylag sok kell belőle.Az illata miatt koboztam el anyukámtól,szeretem,egy napig érezni is lehet,de ezenkívül más pozitívuma nem nagyon van.Mosáskor csikorgósra szárítja a hajam,muszáj hozzá valami kondicionáló,szárítás után szép selymes és jo illatú a séró,de sajna két nap múlva újra kell mosni mert eléggé zsírosít.Elhasználom,mert kidobni nem szeretek semmit,de nem fogom újravenni.

Avon Mesmerize Black for Her Kölni

Avon Mesmerize Black for Her Kölni
2018. december 5.

Mióta nincs city rush (és ugye ennek már több éve) nem voltam hajlandó semmilyen avonos parfümöt venni,egyik sem különleges,egetrengető számomra,mondhatni egy lére megy az összes,legalábbis én így viszonyultam hozzájuk.Aztán megszaglásztam ezt,érdekesnek találtam,akciós is volt,hát megrendeltem.Mikor megkaptam és kipróbáltam,sajna rá kellett jöjjek,hogy igazam volt,ez is ugyanolyan kis semmilyen mint a többi,az illatáról lerí,hogy avon vagy oriflame házból jön,tartóssága nagyon rövid,ebben a szituációban mondjuk nem is érdekes.Elfújkálom a hétköznapokban,kicsit többet is szoktam a kelleténél,de biztosan nem veszem újra.

Yves Rocher Plaisirs Nature Gyapotvirág-Mimóza Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Gyapotvirág-Mimóza Hab- és Tusfürdő
2018. november 8.

Sajnálom,hogy a régi gyapotvirágos tusit már nem gyártják,igazából arra pályáztam volna mert emlékeztem milyen finom,tisztaság illata van.Mivel úgy tűnt ez az új alternatíva,megrendeltem ezt.Az üvege olyan kicsi,először nem is gondoltam,hogy ez 200 ml,de csak annyi.A színe nagyon szép,szeretem nézni amikor a kezemre nyomom,gyönyörű gyöngyházfényű.Az állaga jó,nem folyós,ennek ellenére szerintem hamar fogy.Szárítani nem szárított,semmilyen irritációt nem tapasztaltam a normál bőrömön.Az illata ennek is nagyon visszafogott,szolíd,tetszik,de azért a régi jobb volt,persze tusolás után nem marad meg semmi.Kipróbálni jó volt,nem is pontozom annyira le,nincs miért,de nem hiszem,hogy újraveszem.

3 ÖSSZETEVŐ