Epetra90

Regisztráció dátuma: 2014. november 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. november 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Lush Dirty Krémparfüm

Lush Dirty Krémparfüm
2015. január 5.

Ciki vagy sem én magamon szeretem viselni. Szerintem ez egy unisex illat, tehát nem gáz, ha nők is viselik. Friss illat, amit nem tudok nem szeretni. Nem az a tipikus virágos és bódítóan mű édes illat, mint a női parfümök 80%-a, én ezért kedvelem annyira. Viszonylag sokáig tart az illata a bőrön. Imádom a fodormenta illatát. Nekem már az új, fémtégelyes verziója van meg. Kiválóan kenhető, pici is elég belőle, nem hagy foltot és színt a ruhán és a bőrön sem. Csillagos ötös, a pasim elől viszont mivel én viselem elzárom :) :) :)

Lush Popcorn Ajakradír

Lush Popcorn Ajakradír
2015. január 5.

Kiválóan radíroz. Használtam ajakradír és arcradírként is. Mindkét esetben bevált. Szuperül leradírozta amit kellett neki. Kellemes, sós karamell íze és illata van. Nagyon tetszik, hogy gyakorlatilag cukorral radíroz. Utána érdemes Lush ajakápolókat használni, hogy tartós maradjon a hidratáció. (Egyébként megfigyeltem már, hogy a Lush termékek együtt a legverhetetlenebbek! Más termékekkel össze-vissza használva olykor nem 100%os hatékonyságúak) Idén mindent lecseréltem Lushra az ajakradírtól a dezodorig és nekem bevált. Tökéletesen működnek együtt a termékek és szuper illatom van mindig. A popcorn egyébként a mézes ajakápolóval a legtutibb. Mindkét terméket mindenkinek ajánlom. Télen egyszer sem volt cserepes a szám. A popcornt heti 2 -3 alkalommal használom az ajakápolót napi 2-3 alkalommal. Mindkét termék sokáig elég (így gazdaságos is) , épphogy egy csipetnyit érdemes használni a radírból. Imádom a kólás, piros ( Santa's) ajakradírját is a Lushnak. :)

Lush Sultana Of Soap Szappan

Lush Sultana Of Soap Szappan
2015. január 5.

Nagyon imádom ezt a szappant. Kellemesen édeskés az illata, szuper az állaga. Kiválóan habzik és krémes is. Hidratálja is egy picit a bőrt. Csupa jó dolgokat tartalmaz a többi szappanhoz képest. Imádom, újraveszem.