epidermisz

Regisztráció dátuma: 2022. május 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2022. május 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Vichy Capital Soleil Naptej SPF50 Környezetbarát

Vichy Capital Soleil Naptej SPF50 Környezetbarát
2022. június 1.

Imádom! Ez a naptej egy megváltás az én zsíros bőröm számára. Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Testre és arcra is csak ezt használom már fényvédőként. Korábban vagy 8 másikat kipróbáltam arcra, de ez lett az igazi, nála jobbat sehol nem találtam, úgyhogy most már állandó elemévé vált a skincare rutinomnak. Két részletben, kb. 10 perc szünettel tudom felvinni a kétujjnyi mennyiséget, és miután beszívódik, csak enyhén fénylik, egy kis transzparens púderrel pedig az is eltüntethető. Ár-érték arányban is nagyon jó szerintem, és külön pozitívum, hogy a csomagolása környezetbarát.
Plusz a szememet sem csípte, bár inkább kifejezetten szemhéjra kifejlesztett stiftre tértem át a hiperétzékeny szemkörnyékem miatt, mivel a szemhéjamat kicsit azért elnehezítette.

Yves Rocher Plaisirs Nature Mangó-Koriander Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Mangó-Koriander Hab- és Tusfürdő
2022. június 1.

Mennyei az illata, emiatt imádtam használni. Újra is vettem, de aztán idővel rájöttem, hogy sajnos viszket tőle az enyhén ekcémás lábszáram. Egyedül emiatt vontam le egy csillagot és váltottam más tusfürdőre – sajnáltam is, mert tényleg nagyon jó volt. Szóval, akinek nem ilyen érzékeny a bőre, mint nekem, és nincs baja az erős illatokkal, annak tökéletes lehet. Az ára is teljesen oké szerintem egy ekkora kiszerelésnek.

Alverde Bio Szőlő-Bio Lenmag Hajbalzsam

Alverde Bio Szőlő-Bio Lenmag Hajbalzsam
2022. június 1.

Nekem nem vált be. Egyetlen előnye, hogy olcsó, de még így is sajnálom utólag a kiadást. Egyáltalán nem éreztem, hogy táplálta volna a hajamat, az illata is furcsa volt, és bár azt írták, csökkenti a szöszösödést, nálam ez nagyon nem így történt. Sőt, szöszösebb lett tőle a hajam, mint máskor. Úgyhogy én nem ajánlanám senkinek.