epona

Regisztráció dátuma: 2020. március 4.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. március 4.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

PomPom Mosolyogj Bátran Botox Hatású Arckrém

PomPom Mosolyogj Bátran Botox Hatású Arckrém
2021. március 30.

Sajnos a botox hatást én sem vettem észre, de egyébként nincs baja vele a bőrömnek.

Tangle Teezer The Ultimate Hairbrush

Tangle Teezer The Ultimate Hairbrush
2021. március 8.

Tavaly februárban kezdtem használni, májusra teljesen tönkretette a hajamat. Sajnos nem tudtam, hogy ez a fésű lehet a baj okozója, mivel alapvetően nagyon könnyedén fésülte a kócosodásra hajlamos hajamat, és nagyon elégedett voltam vele. Júliusban mentem mesterfodrászhoz, hogy valamit csináljon a hajammal, mivel kb. 10-15 cm magasságban töredezett ronccsá. Azt mondta, a festék miatt van (7 éve használtam pontosan ugyanazt, és sosem volt ilyen, de gondoltam biztos neki van igaza). Levágta egészségesre a hajam, váltottam festéket, javaslatára Joico termékeket kezdtem használni, és a tényleg sokkal jobb lett, viszont november környékére ugyanaz a jelenség tűnt föl, leírni sem tudom az állapotot, de mondjuk úgy, egy tincs néhány szál hajban végződött. Újabb hajvágás, vettem egy sima vegyes sörtéjű hajkefét, azóta eltelt majdnem 3 hónap, és a hajamnak kutyabaja. +egy barátnőm haja szintén tropa lett tőle. Soha-soha többé!

Jane Iredale Beyond Matte Alapozó

Jane Iredale Beyond Matte Alapozó
2020. május 19.

Pár napja tesztelgetem, ettől drágább alapozót még nem próbáltam, szóval így olvassátok a véleményem.. :) Nincs különösebb bőrhibám, kissé tágak a pórusaim, így a fedésével teljesen elégedett voltam (bár jó lenne már olyan terméket találni, ami a pórusokat is eltünteti), építeni nem próbáltam. A színválaszték bőőőséges, az én világos, sárgás bőrömhöz az M5 árnyalat tökéletesen passzol, érdemes írni a hölgynek a választás miatt. Kb. 7-8 órás viselés után is tartotta magát, nem fixáltam, bár nem zsíros a bőröm. A weboldalon egy pumpálásnyi adagot javasolnak, nekem a felétől kevesebb elég volt. Egyelőre 5 csillag, újra venném, aztán idővel meglátom. :)