Epres

Regisztráció dátuma: 2012. július 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. július 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Forget it!

Essence Forget it!
2013. április 21.

A sárga rész túl sárga inkább ez való a szem alatti karikákra mivel a rózsaszín nem teljesíti a feladatát. Viszont tökéletes matt rúzsnak szájra, szép baba rózsaszín. A kéket még néha néha a nagyobb piros foltokra lehet használni de ennyi. Az egyetlen pozítívuma hogy ketszáz forintért vettem a leárazáson..

Anatomicals The Hottie Tottie Is Never Spotty Shine Free Moisturiser

Anatomicals The Hottie Tottie Is Never Spotty Shine Free Moisturiser
2013. április 21.

Az illata tényleg nagyon erős, olyan epres panadol szagú (!?) Amikor felkenem olyan mint egy sima hidratáló de pár másodperc alatt elkezd égni az arcom,lehet hogy ez valami allergiás reakció de nem zavar mert olyan érzés mintha ilyenkor húzná össze a pórusaimat. Ez az égető érzés egyébként hamar elillan és be is szívódik a krém. Jól mattít, hidratál és szerintem kevesebb a pattanásom mióta használom és ha van attól is valahogy könnyebben meg tudok szabadulni. Még csak egy hete használom de egyelőre elégedett vagyok vele..

Baviphat AC Therapy Éjszakai Krém

Baviphat AC Therapy Éjszakai Krém
2013. március 2.

Thaiföldön sikerült beszereznem.Már két hónapja használom. A csomagolása nagyon aranyos és ez is kanálkával érkezik. A színe halvány sárga. Az illata igazi alma. Az állaga zselés szerű :O (?). Hamar beszívódik. Az arcon is megtartja az illatát. Másnap reggel hideg vízzel mosom le. Amikor nem használom érzem hogy zsírosabb az arcom tehát mindenképp mattít. A pattanás csökkentésről..hát azt hiszem nekem azóta kevesebb van, talán a pórusokat is összehúzza kicsit. Összességében nagyon jó érzés használni (mert hát olyan imádni való :3)
UPDATE:
November óta használom. Javult bőrképem, a csúnyaságokat lehúzza. Szebb összképet ad az arcomnak. Még mindíg imádom :)