Epresjoghurt

Regisztráció dátuma: 2016. január 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. január 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2018. május 15.

Nagyon jókat hallottam erről az alapozóról. Megvettem, kipróbáltam, nem tetszett. Nem baj - gondoltam - barátkozunk majd még. Három hete használom, túl vagyunk a barátkozási stádiumon, és továbbra sem szeretjük egymást... Az állaga a folyékonysága ellenére túl sűrű, ebből adódóan a fedése ugyan erős, de számomra szinte lehetetlenség egyenletesen felvinni. Azt sem értem, hogy miért jó, hogy folyékony. Nem kellemes érzés, ahogy a bőrömre csepegtetem, folyik mindenfelé (a napokban a nadrágom is áldozatul esett neki, és olyan makacs foltot hagyott, hogy én még ilyet nem láttam.) Leszedni is nagyon nehéz, és sajnos pattanásokat is okoz. És akkor arról még nem beszéltem, hogy a legsötétebb árnyalatot is igencsak világosnak érzem a bőrömön (amire amúgy a medium árnyalatokat szoktam használni).
Annyira nem siralmas, hogy ne használjam többet, de napi használatra nekem nem vált be.

Lovely Spectacular Me Volume Szempillaspirál

Lovely Spectacular Me Volume Szempillaspirál
2018. március 18.

4-5 éve használtam utoljára, akkor nagyon szerettem. Gondoltam, most újra kipróbálom. Csalódtam benne! Olyan, mintha be lenne száradva. Először azt gondoltam, hogy kifogtam egy selejtet, de olvasva a hozzászólásokat, mások is hasonló állaggal találták szemben magukat. Régen egész biztosan nem ilyen állaga volt....Nem sokra megyek így vele :(

Rival De Loop Beauty Teint Kipirosodás Elleni Nappali Arckrém SPF10

Rival De Loop Beauty Teint Kipirosodás Elleni Nappali Arckrém SPF10
2018. február 25.

Nekem bevált ez a krém. Már a boltban elolvastam, hogy nem csak egy sima hidratálókrém, így nem ért meglepetésként. Vékony rétegben nekem tökéletes a mindennapokra. Csak azért vonok le egy csillagot, mert igencsak büdös...

UPDATE
Pár hét alatt az állaga megváltozott. Folyékonyabb lett. Az összetevők mintha szétváltak volna, ezen az sem segített, hogy felráztam. Amikor ezzel szembesültem, épp semmi más arcra való smink nem volt nálam, így "lesz ami lesz" alapon felvittem a bőrömre. Szerencsére a termék több órás viselése sem okozott bőrproblémát, és a végeredmény a felvitelt követően ugyanolyan volt, mint akkor, amikor még normális állaga volt. De a továbbiakban nem szeretném már használni.