Erbo

Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Flormar Matte Körömlakk

Flormar Matte Körömlakk
2014. október 6.

Egyszeruen imadom. Tokeletes az allaga, szepen festek vele, 1 hetig siman elvan (fedolakkal), gyonyoru a szine (egy narancsos, barnas nude szin). Nekem a legjobb lakkom, annak ellenere, hogy nem a legdragabb, sot.

Moyra Sand Effect Körömlakk

Moyra Sand Effect Körömlakk
2014. szeptember 27.

Egyszeruen U-T-A-L-O-M. Elso indulatombol irom, szoval elore bocs. A feher van meg, es amit leirok most, eljatszottam vagy haromszor. Felkenem egy retegben, kb annyi fedese van, mint egy csillamos fedolakkban. Varok. Megnezem, szaraz. Felkenem a masodik retegben, ami ertelemszeruen vastagabb kell legyen, ha nem akarok 5 reteget. A lakk nagyon folyos, a szo szoros ertelmeben elfolyik onnan ahova tettem, egyertelmuen tul keves benne a homok :-?. Mikor mar vartam vagy tiz percet, megprobalom megkocogtatni, mert gondolna az ember, tiz perc alatt csak beborozott. Dehogy. Meg az elso reteg is lejon (nem ertem hogy, mintha a masodik reteg fellazitana) es az egesz az ujjamon marad. Ekkor jon el az a pillanat, hogy en inkabb lemosom az egesszet, ami sima vizzel lejon kb a 80%, de a maradek 20% (a korom agy bor melletti) az isennek se tudom leimatkozni acetonnal sem. De mondok jobbat, a multkor valahogy megszaritgattam, vagyis gondoltam en, hogy megszaritottam, 3 ora mulva elmentem furdeni, az fele lemalott, ami meg nem, masnap megadta magat. Itt elgondolkodom, ez hogy lehet? A homoklakknak nem az a ket elonye van, hogy hamar szarad, es tartos (legalabb is a Miss Sporty, ami ugye olcsobb is)? Na mindegy, ez a koromlakk egyenlo a nagy nullaval, csak azt nem ertem, hogy hogy lehet, hogy masnak jol teljesit. Lehet, hogy az enyem hibas, tul keves "homok" jutott bele.

NYX HD Photogenic Folyékony Korrektor

NYX HD Photogenic Folyékony Korrektor
2014. augusztus 17.

Nagyon szeretem. Eddig csak a sarga volt meg, ami amelett, hogy nagyszeruen eltunteti a lilas elszinezodest, tartos, es optikailag is csokkenti a rancok melyseget. Szerintem 100X jobb mint az Essence korrektorja. Nagyon szepen el lehet dolgozni, szoval megtalaltam A korrektoromat. Erre a sikerre felbuzdulva rendeltem egy zoldet is, lassuk az is ilyen jo lesz-e :).

1 MÁRKA

3 ÖSSZETEVŐ