ercsike76

Regisztráció dátuma: 2012. május 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. május 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Missha All Around Safe Block Waterproof Sun SPF50+ / PA+++

Missha All Around Safe Block Waterproof Sun SPF50+ / PA+++
2019. július 24.

Tényleg vízálló és tényleg verejtékálló!!! Aki nyárra mattítót keres akkor ajánlom figyelmébe. Jó hónapja tesztelgetem, egy órás durva edzéseket is kibír. Kicsit sűrűbb állagú, mint egy arckrém, nehezebben terül, de szépen beszívódik maradéktalanul. Az én bőrőm annyira nem barátja mert apró dudorok lettek tőle, ami nem kinyomós csak ott vannak bőr alatt (ezt csak hámlasztással tudom eltűntetni, de nyáron nem hámlasztok még 50es fényvédővel sem!). Kár érte mert tudja amit ígér, a szemkörnyéken használva sem csíp, de sajna a dudorkák miatt levonok egy csillagot.

Cosrx Shield Fit All Green Comfort Sun SPF50+ / PA++++

Cosrx Shield Fit All Green Comfort Sun SPF50+ / PA++++
2019. június 19.

Nagyon lágy, könnyed állagú krém (inkább lotion mert hígabb, mint egy krém), gyorsan felszívódik. Marad utána egy fél matt bőrhatás, úgy vettem észre, hogy izzadásálló is emiatt (egy órás kettlebell edzést is kibírt rajtam). Pattanást, kiütést nem okozott, az illata is nagyon finom, friss. BB krémmel próbáltam ki, szépen terül rajta, nem csúszik el rajta. Jelenlegi kedvenc napvédőm, jár az 5*!

Cosrx Aloe Soothing Sun Cream SPF50+ PA+++

Cosrx Aloe Soothing Sun Cream SPF50+ PA+++
2019. június 19.

Mások ajánlására rendeltem meg, sajnos az én bőröm nagyon nem szereti (vízhiányos, seborreás, már idősödő bőrtipusom van). Imádom a friss illatát, állagát (egy könnyed, gyorsan beszívódó állagú krém) de akkorák a pórusaim ha felkenem, hogy messziről ordít, ezt nem tudom hogy éri el, ráadásul gyulladt pattanásokat okozott. Nagyon sajnálom mert imádom a koreai dolgokat de sajnos nem mind jön be.