ercsike76

Regisztráció dátuma: 2012. május 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. május 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Bioderma Photoderm Max Aquafluide Pocket SPF50+

Bioderma Photoderm Max Aquafluide Pocket SPF50+
2020. július 13.

Antiallergén, mattító, hipiszupi...ez az ígéret...és ebből egy szó sem igaz! Olyan gyulladt dudorokat okozott, ami már rég nem jött ki az arcomon! Egy élmény lesz helyrehozni.
Az állaga egyébként elég folyékony, de hófehér, könnyen terül, hamar elvész ez a szellem-fej effektus. A finish-t én inkább tartom fényesnek mint mattnak...a csomagolása az egyetlen vonzereje, tényleg picike, táskába bedobós.

Érzékeny arcbőrre én ezt egyáltalán nem ajánlom.

Nina Ricci La Tentation De Nina

Nina Ricci La Tentation De Nina
2020. július 9.

Szegénykét megvettem és valamiért száműztem a polcomra 3 évre. De most elővettem, próbából magamra fújtam.
Abszolút nyári, könnyed illat. Virágos, gyümölcsös, édeskés (de nem túl édes!), tényleg olyan boldogság-parfüm. Semmi fejfájós, rátelepedős illat, semmi ikonikus klasszik, csak a szimpla friss és üdeség. Tartós is, egész estig megmarad (valamikor zuhanyzás után is). Kár, hogy limitált volt.

Clarins Instant Light Lip Comfort Oil Ajak Olaj

Clarins Instant Light Lip Comfort Oil Ajak Olaj
2020. június 20.

3 színben is megvettem mert annyira megszerettem. A Candy egy picit rózsaszínesen megszínezi az ajkakat, a Mint árnyalatnál fehérebbnek tűnnek a fogak, és a Honey Glam pedig egy mézszínű csillámos darab, ez szájkontúr ceruzával kombinálva nagyon szexi.

Állagra: közepesen sűrű géles olaj, ragacsos marad de ez egyáltalán nem zavaró.Mindegyiknek más az íze, illata, kellemes. Szuperül hidratál! Ami tény, hogy nem tartós, sokszor kell újrakenni. Ami nekem nagyon fontos volt, hogy egyáltalán nem szárít! (sajnos más ajakfénnyel jártam már így)
Az applikátora nagyon jó formájú, elég anyagot felvesz. Egy picike tubus elég sokáig elég.