ercsike76

Regisztráció dátuma: 2012. május 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. május 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Nina Ricci La Tentation De Nina

Nina Ricci La Tentation De Nina
2020. július 9.

Szegénykét megvettem és valamiért száműztem a polcomra 3 évre. De most elővettem, próbából magamra fújtam.
Abszolút nyári, könnyed illat. Virágos, gyümölcsös, édeskés (de nem túl édes!), tényleg olyan boldogság-parfüm. Semmi fejfájós, rátelepedős illat, semmi ikonikus klasszik, csak a szimpla friss és üdeség. Tartós is, egész estig megmarad (valamikor zuhanyzás után is). Kár, hogy limitált volt.

Clarins Instant Light Lip Comfort Oil Ajak Olaj

Clarins Instant Light Lip Comfort Oil Ajak Olaj
2020. június 20.

3 színben is megvettem mert annyira megszerettem. A Candy egy picit rózsaszínesen megszínezi az ajkakat, a Mint árnyalatnál fehérebbnek tűnnek a fogak, és a Honey Glam pedig egy mézszínű csillámos darab, ez szájkontúr ceruzával kombinálva nagyon szexi.

Állagra: közepesen sűrű géles olaj, ragacsos marad de ez egyáltalán nem zavaró.Mindegyiknek más az íze, illata, kellemes. Szuperül hidratál! Ami tény, hogy nem tartós, sokszor kell újrakenni. Ami nekem nagyon fontos volt, hogy egyáltalán nem szárít! (sajnos más ajakfénnyel jártam már így)
Az applikátora nagyon jó formájú, elég anyagot felvesz. Egy picike tubus elég sokáig elég.

Natics C20 C-Vitamin + Peptid Szérum

Natics C20 C-Vitamin + Peptid Szérum
2020. június 20.

Ez a szérum egy csoda! <3 Az aknéra hajlamos (de már 40 év feletti) bőrömet úgy szinten tudja tartani, hogy egy pici gümesz, de pici pattanás sem jön ki mióta használatban van. A hialuron szérummal kiegészítve megvan a hidratáltság is.
Nagyon híg, folyékony állagú, víz-szerű. Felvitel után gyorsan beszívódik, egy pici ragacsos érzet marad a végére és én pont emiatt estére teszem fel. Így nem zavaró. Reggelre ez elmúlik, de a hatása érezhető. A pipettás kiszerelése is jól kezelhető, pár csepp (2-3) és elég is az egész arcra.
Nekem abszolút újravevős, 5*