erda74

Regisztráció dátuma: 2018. március 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. március 7.
Bőrtípus: Normál

Dana Tabu

Dana Tabu
2019. június 13.

Update: 2019.06.13.
Eladtam a kis fújóst kolleganőmnek. Bejött ma valami elképesztően gyönyörű szappanos "öregasszony" illattal, 100 másik is lehetett volna, mert ő is parfümmániás, hát ez a Dana Tabu! Imádom az ilyen illatokat, nem értem magamon miért nem ilyennek éreztem? Veszek még egy mintát, hátha előcsalogatom ezt a szépséget.

2019.05.31.
Nagyon kellemes illat, olyan megszelidült CK Obsession- szerű nekem, de pont a szúrósság hiányzik belőle, és hogy én is érezzem magamon. Nekem ez egy közepes illat.

Gloria Vanderbilt Vanderbilt EDT

Gloria Vanderbilt Vanderbilt EDT
2019. június 6.

Megtetszett egyszer egy hattyú fogantyús óriás lila kockás esernyő, amihez adtak egy parfümöt is, vagy fordítva, a parfümhöz az ernyőt, mindegy is. A parfümöt nem tudtam hordani, így anyukámé lett. Az esernyő nemrégiben ment tönkre egy kis rásegítéssel, gyerekeim eljátszották, de több mint 20 évig bírta. A parfüm örök: ÉDESANYÁM melegséges illata. Millió másik parfüme van, de ez a kedvence annyi év után is. Kértem tőle 5 milit, ha hiányzik megszagolhassam.

Guerlain-L'Heure Bleue

Guerlain-L'Heure Bleue
2019. június 6.

Egyszerűen imádom! Gyönyörű szappanos harsány illat! Engem emlékeztet a vanderbilt illatra, de attól erősebb, karakteresebb.