ErdelyiDiana

Regisztráció dátuma: 2016. május 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. május 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Uriage Hyséac Habzó Tisztító Gél

Uriage Hyséac Habzó Tisztító Gél
2020. július 19.

Számomra nem a best of arclemosó a kombinált bőrömre. Jó és pont.. Szépen felhabzik, de lejönni már nem szeret annyira... Szerintem tipikusan az a termék ami nagy csalódást nem okoz, mert vagy azt mondod szuper, imádom vagy azt mint én, hogy elhasználom nem rossz de tuti nem veszem újra!

N.A.E. Bio Regeneráló Szilárd Sampon

N.A.E. Bio Regeneráló Szilárd Sampon
2020. július 19.

Akciósan jutottam hozzá, így ismeretlenül is bevállaltam és nem bántam meg. Rövid hajam van, lehet hogy 2022-ben is használni fogom, mert nagyon kevés kell belőle nekem :) lushnak régen próbáltam egy száraz samponját, de nekem alig habosodott fel, küzdöttem vele sokat mire tisztának éreztem tőle a hajam. Ez ellenben szépen felhabzik, nagyon-nagyon könnyen kimosható és nem hagy olyan érzést maga után hogy még ki tudja mennyit kéne öblítenem a hajam, hogy tényleg kijöjjön belőle (nekem ez sok samponnál élőjön). Szóval igaz, hogy 2 flakon samponnak megfelel. Jah és az illata mennyei én imádom! Talán mintha picit szárítaná a hajam de ebben nem vagyok biztos, mert lehet a szappan állagát vagy a vegan/bio vonala szokatlan még számomra így nem pontozom le. Balzsamát is használom hozzá szintén elégedett vagyok vele. Akinek számít vegan/plastic free vonulat, mindenképpen megér egy próbát!

Christian Lenart Eau Florale De Romarin Arctisztító Víz

Christian Lenart Eau Florale De Romarin Arctisztító Víz
2020. július 19.

Nem tudok rosszat mondani róla. Szépen mattít, ahogy ígéri. Kellemes az illata. Én akciósan (nagyon akciósan) jutottam hozzá, így pláne megérte. Az üveget tuti megtartom, gyönyörű :) ajánlom