ErdelyiDiana

Regisztráció dátuma: 2016. május 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. május 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Clarins Extra-Firming Energy Radiance-Boosting Wrikle-Control Nappali Krém

Clarins Extra-Firming Energy Radiance-Boosting Wrikle-Control Nappali Krém
2021. november 15.

Van az a krém amit mikor felkenek azonnal látom a hatását az arcomon. Hogy ez csak egy érzés vagy valós hatás... : ) egy biztos az én 40-es bőröm itta mint egy szomjazó kiskecske. Az idei karácsonyi naptárukban jutottam hozzá és nagyon nagyon örülök neki. Amit ígér a fent leírtakban szerintem betartja, ami manapság ritka. Tehát nem csodaszer, hanem egy szuper jó hidratáló amitől szépnek érezzük magunkat, feltölti a bőrünket és jó érzéssel is tölt el :) ajánlom

Yves Rocher Hydra Végétal 24H Intenzív Hidratáló Gél Krém

Yves Rocher Hydra Végétal 24H Intenzív Hidratáló Gél Krém
2021. április 11.

Kellemes. Kb ennyi. Beszívja a bőröm, bár mindig úgy érzem kevés még kellene belőle (alatta 2 TO szérum) de elhasználom azért. Ajándék volt, újra nem venném. Aki szereti a márkát szerintem nem fog benne csalódni.

Tigi Bed Head Superstar Blow Dry Dúsító Folyadék

Tigi Bed Head Superstar Blow Dry Dúsító Folyadék
2021. április 11.

Akciósan jutottam hozzá, aminek csak azért van jelentősége mert ilyesmire nem költenék teljesáron meg főleg nem. Számomra nagyon megérte. Vékony szálú rövid szőke festett hajam van, így egy babszemnyi elég belőle. Hatása egyértelműen dúsított ( persze senki ne várjon mikrofon frizurát) illetve egyodalon való alvást is szépen kibír, így másnap nem válik eggyé a hajszerkezetem a fejbőrömel. :) Mindenképpen ajánlom, szerintem valamilyen hatás mindenki el tud vele érni pozitív értelemben!