erdosjudit

Regisztráció dátuma: 2012. április 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. április 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Dr. Chen Patika Szövetfátyol Arcmaszk Szőlő Kivonattal

Dr. Chen Patika Szövetfátyol Arcmaszk Szőlő Kivonattal
2012. április 26.

Nagyon szeretem ezeket a maszkokat, én sokkal jobban használhatónak tartom, mint az egyszerű felkenhető cuccokat. finom, puha, hidratált a bőröm utána. Csak szerintem kicsit drága.

Ziaja Uborkás arckrém

Ziaja Uborkás arckrém
2012. április 25.

Túl lágy krém, felkenés után hagyott egy picit húzódó réteget az arcomon. Most hogy látom az összetevőket, kicsit jobban értem mi volt a bajom vele. A nedvességmegkötő glicerin túl sok van benne (a második harmadik helyen van a víz után). Ezért nem kívülről visz be vizet, hanem a bőr mélyebb rétegeiből vonja ki azt a felhám felé, ott pedig könnyen elpárolog... Tehát hiába olyan jó vizes könnyen felszívódó az állaga, hosszú távon szárítja a bőrt. Ezt a bizalmat növeli (a hidratáló képességét tekintve) a finom uborkás illata is. "Jó esetben" semmit nem csinált a bőrömmel.

Alverde Körömvirágos Dezodor

Alverde Körömvirágos Dezodor
2012. április 25.

Nagyon szerettem ezt is, de a dr.organic levendulásra lecseréltem, mert van egy "erős levendula mániám". Pasim azóta is ezt használja, teljesen jó semleges illata van. Pólót valóban megfogja, ha nem várja meg az ember míg megszárad, de sztem. ezt megszokni nem túl nagy áldozat. A napi többszöri kenést is olvastam másoknál, sztem. nagyon el vagyunk kényeztetve a kemikáliák terén... ha valami nem elég agresszív (direkt a szóhasználat) vagy nem habzik eléggé, vagy nem úgy kenhető mint megszoktuk... sokszor "megérdemeljük mi vevők" ha káros de jobban kezelhető alapanyagokat tesznek a kozmetikai cuccokba... bizonyos (sokszor kiderül nem is olyan nagy) kompromisszumokat meg kell hozni az egészségünk érdekében. Az összetevők miatt kap 4-est.