Eria

Regisztráció dátuma: 2017. december 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. december 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

RIVAL loves me Out of Space Eyeshadow Palette

RIVAL loves me Out of Space Eyeshadow Palette
2020. szeptember 26.

Impulzusvásárlás volt. Az arany szín miatt figyeltem fel a termékcsaládra, mert régóta keresek megfelelőt. Megláttam a szépen kivitelezett grafikus munkát, majd kipróbáltam a tesztert, és az árát látva úgy döntöttem elhozom ezt is, másodiknak. A teszterek a teljes palettát sorrendhelyesen mutatják be, ami nagy segítség a paletta választásban.

A csomagolás igényes, játékos karton, vékonysága ellenére én nem bízom abban hogy táskabarát lenne és nincs tapasztalatom azzal, hogy meddig áll el benne jól a termék ( a műanyag jobban zárható, de nem szellőzik át), mivel ez a két elhozott csomag az első kartonos paletta tapasztalatom. Eddig nem kerestem ilyen terméket és az olcsó műanyagra is háklis voltam, de rájöttem, hogy ha jók a színek, ezt is szeretem.
Tükör nincs benne, bár azt nem hiányolom, mert fast fashion palettáknál, amik gyorsan cserélődnek, pazarlásnak tűnik a használata, amikor remek kis tükrök szerezhetőek be és egy különálló tükör mindenképp hasznos a táskában.

A festékek állaga nekem pont jó, kissé krémesnek tűnik, leporzás nekem nem volt aplikátorral.
Matt, szaténos csillogású aprócsillámos és kicsit nagyobb csillámokkal is ellátott színek vannak benne, hármas harmóniákba rendezve.
A mattok erősen pigmentált, tartós színek, a nap végén is látszódnak még a világos bőrömön, bár illan el az erejükből és a mennyiségükből, de még így is adnak egy látható pluszt a megjelenésnek.
A csillámosok, attól függően, hogy mennyire sötét az alap színük, bár pigmentáltak, de változó fedőképességűek, de ez a világos színekkel általában így van, bármilyen médiumot használunk.
Nagyon szépen lehet aplikátorral a bőrre dolgozni, füstösíteni és összedolgozni őket, de könnyen lehet túldolgozni és elszublimálni a színeket, rétegzésnél óvatosnaknkell lenni és ki kell tapasztalni mi működik. A csillámosokat én mint az alap megkoronázását és kifuttatását, bőrbe simítását vagy visszavilágosítását használom.
Bázis nélkül is fednek és maradnak.
Mióta megvan, naponta használok pár színt, irritaciót nem tapasztaltam.
Micellás vízzel néhányszor át kell menni rajta a teljes tisztításhoz, de megbízhatóan leszedi.

Ebben a palettában a lilás, rózsaszínes, kékes árnyalatok dominálnak, de néhány meglepő árnyalat is helyet kapott, mint a csillámos zöld more stars vagy az egészen sötét, rózsaszín és kék csillámokkal kevert darkest night.
Kimondottan jó, izgalmas színhatású, sokféle árnyalatot rejtő, nem mindennapi válogatás, pont mint a testvére, de az Oriental flameshez képest több a csillámos és világos szín, ezért úgy gondolom, hogy ezek a színek inkább az elsatírozásban és a tündérporos utolsó varázslatként lesznek alkalmassak, még úgy is hogy minden színsor kapott stabil, mély árnyalatot.
Hozzám jól illenek a színei, szeretek ilyen árnyalatokat használni (kék szem, világos bőr, szőke haj), van ami hétköznapra is jó, de különlegessége miatt szerintem többségében inkább kötetlenebb eseményekre lesz megfelelő.
A my universe és a supernova a két 'biztonsági játékosom', az explore árnyalata pedig nagyon szép. Érdemes próbát tenni vele és kísérletezni.

A színek fantázianevei (egymás alatt):
fly with me, explore, sky's the limit
polaris, celestial, zodiac
stardust, my universe, discover
twinkle twinkle, orbit, supernova
wish upon a star, more stars, let'a go to mars
milky way, moon child, darkest night

Teljesen elégedett vagyok vele. Újra vevős, az Oriental flames paletta mellett hoztam el, mert ezt a kettőt tudom legjobban kihasználni, de gondolkozom más paletták beszerzésén is a különleges színek, az ár és a minőség miatt.

RIVAL loves me Oriental Flames Eyeshadow Palette

RIVAL loves me Oriental Flames Eyeshadow Palette
2020. szeptember 26.

Impulzusvásárlás volt. Alapvetően az arany szín miatt figyeltem fel rá mert régóta keresek megfelelőt. Megláttam a szépen kivitelezett kartont, ami szép grafikus munka, majd kipróbáltam a tesztert, és az árát látva úgy döntöttem elhozom. A teszterek a teljes palettát sorrendhelyesen mutatják be, ami nagy segítség a paletta választásban.

A csomagolás igényes, játékos karton, vékonysága ellenére én nem bízom abban hogy táskabarát lenne és nincs tapasztalatom azzal, hogy meddig áll el benne jól a termék ( a műanyag jobban zárható, de nem szellőzik át), mivel ez az első kartonos palettám.
Tükör nincs benne, bár azt nem is hiányolom, mert fast fashion palettáknál, amik gyorsan cserélődnek, pazarlásnak tűnik a használata, amikor remek kis tükrök szerezhetőek be és találhatnak otthonra a táskákban.

Bázis nélkül is fednek és maradnak.
Mióta megvan, naponta használok pár színt, irritaciót nem tapasztaltam.

Ebben a palettában a narancsos, barnás, arany árnyalatok dominálnak, de négy rózsaszínes-lilás árnyalat is helyet kapott. Kimondottan jó, kiterjedt színhatású, nem mindennapi, izgalmas válogatás.
A kék szememhez jól illenek a színei, vannak biztonsági játékosok, de egyúttal merészségre is ösztönöz. A curry crush izgalmas nem rikító narancs, a hot &spicy bár sötétnek tűnik, egy pirosas- vörös árnyalat, amit lehet hogy nem próbáltam volna ki a paletta nélkül.

A színek fantázianevei (egymás alatt):
rising sun, gold rush, golden palace
heart&soul, 1001nights, my spirit
masquerade, firefly, curry crush
borderless, good vibes, once upon a time
kind of masala, hot&spicy, heat waves
bloom me up, keep dancing, flying carpet

Teljesen elégedett vagyok vele. Újra vevős, az Out of space paletta is haza jött vele, mert ezt a kettőt tudom legjobban kihasználni, de gondolkozom más paletták beszerzésén is a különleges színek, az ár és a minőség miatt.

MediNatural Damaszkuszi Rózsa Arcpermet

MediNatural Damaszkuszi Rózsa Arcpermet
2020. szeptember 26.

Csodaszer. Csak rózsavíz, semmi egyéb. Nagyon szeretem használni, van hogy naponta többször is érte nyúlok, kiváltképp nyáron.
Az illata finom, frissít, a bőrnek, hajnak is jót tesz, és a rózsás termékek most ismét reneszánszukat élik, rózsavíz összetevővel. Minden egyéb nélkül is finom táplálást nyújt, így nekem önmagában favorit.
A pumpája is nagyszerű, szépen porlaszt.