Eria

Regisztráció dátuma: 2017. december 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. december 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Astor Color Waves Szemhéjpúder

Astor Color Waves Szemhéjpúder
2018. június 22.

Leárazva, 499 Ft-ért vettem két darabot, d* drogériában mert megszüntetik az astor forgalmazást.
120 Precious Bronze és 220 Classy Blue van meg. Kényelmes méretü darabok. Nem krémes de jól felvehető aplikátorral, és eldolgozható mindkettő. Elég telített színek, így nekem szárazon is intenzívek, alap nélkül. Tartósságukkal sem hiszem, hogy gond lesz.
A bronze nagyon szépen a bőrömbe olvad finom, természetes hatást keltve. Tökéletes hétköznapi szín. Mindkettő finoman szaténos, de nem tolakodóan csillogó.
Ezen az áron nagyszerü vétel volt, és bár drágának tartom teljes áron, a bronzot talán ugy is ujra venném.

Essence Duo Hegyező

Essence Duo Hegyező
2018. június 17.

Zöld van meg. Kár volt megvenni, mert használhatatlan. Se az essence, se más termékhez nem jó.
A nagy töri a fát, a kicsi tul rövid hogy kellő hegyet faragjon, így hiába hegyezi a fát egyenletesen, az eredmény suta és tömpe.
Tisztítása macerás, a fedél sem gyüjt normálisan mert kicsi. A hegyet is töri.

Baba Folyékony Krémszappan Tej és Gyümölcsillat

Baba Folyékony Krémszappan Tej és Gyümölcsillat
2018. június 2.

Nagyon szeretem, meleg édes tejillatu, barackos árnyalással, negatív hatást nem tapasztaltam, a pumpás flakon jól bírja a gyürődést, az utántöltő szája elég szük ahhoz hogy ne menjen mellé.
Viszkozitása jó, habzása kellemes. Kicsi is elég és rögrön sokkal tisztábbnak érzem a kezem, használat közben ugy érzem ez a tejes összeállítás ápol is.
Ujravevős, már sokadjára.