Eria

Regisztráció dátuma: 2017. december 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. december 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Manna Ében Arctisztító Szappan

Manna Ében Arctisztító Szappan
2020. január 7.

Nem használom rendszeresen, de a polcon van, mert hasznosnak tartom és az összetevőit is szeretem. Kúraszerűen szoktam alkalmazni, most újra elővettem, gondolkozom hogyan lehetne a napi rutinba illeszteni.
Nagy pozitívum hogy nincs benne pálmaolaj sem, és a csomagolás is lebomló. Számomra ez a környezetvédelmi vonatkozás fontos, ahogyan az is, hogy nem terhelem vele a szervezetem szükségtelenül.
Szappan, tehát szárító hatása van, mert a ph értéke más mint a bőrnek. De pont ez az oka annak, hogy egy szappan jól tisztít, fellazítja, puhítja a bőrt, így nem kell mellette radírozással foglalkozni.
Úgy használom, akár az egész testemre, hogy bevizezem a kezem és átsimítom, a kellő mennyiséget felvéve. Ezzel a módszerrel nem ázik át, gyorsan visszaszárad és tartós.
Azon túl, hogy szárít valamennyire, negatív hatást nem tapasztaltam. Kíváncsivá tett a többi termékre. Jótékony hatásról a hosszútávú használat miatt nem tudok nyilatkozni.

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé
2019. november 24.

Első termékem a nerolis volt, de úgy beleszerettem, hogy ennek is jönnie kellett. Felváltva használom őket, hangulattól függően.
Nagyon finom rózsaillata van, nagyon tetszik. Szeretem, hogy könnyű, üde, gél jellegű krém, gyorsan beszívódik. Nem kell sokat használni, nekem nem is fogy túl gyorsan. Amennyi hidratálást ad, az teljesen nekem elég. Rá kellett jönnöm, hogy a krémgélek használata a legkellemesebb számomra.
Feldobja a napom a használata, mosolyra késztet, és a csomagolása tökéletes, praktikus. A csomagolástervező is megérdemli a csillagos ötöst, mert a termék tetszetős, magáért beszél, táskában kényelmesen elfér, kompakt, bírja a gyűrődést és nem kell tégelyben matatni.
Nagy különbséget a másikhoz képest nem érzek, de ennek sokkal egyszerűbb, telt rózsa illata van, a nerolis meg bonyolult, érdekes. Újravevős.

Bioeel Salprogel Zsálya- és Propolisztartalmú Fogínyzselé

Bioeel Salprogel Zsálya- és Propolisztartalmú Fogínyzselé
2019. november 24.

2018.03.28
Enyhe ínysorvadás miatt vettem meg, gondoltam egy kis támogatás nem ártana a gyogyuláshoz.
Az íze először retttenetesen zsályás, számomra hirtelen rossz ízü, de nem kell tőle megijedni, gyorsan elillan.
Maga a krém már inkább olyan mint egy sima propolisz kenőcs. Sárgás színü, méz jellegü, de annál átlátszatlanabb, kevésbé folyós krém. A tubus szája nem nagy, jól lehet adagolni, én fülpiszkálóval vagy az ujjammal szoktam a megfelelő helyre juttatni és elkenni.
Alkalmanként használom.

2019.11.24. Update- Egy csillaggal többet érdemel.
Kénytelen vagyok egy kis sztorit hozzáfűzni, mert az, hogy nektek használ-e függhet a motivációm feltárásától, de igyekszem rövid lenni.
Nincs szükségem folyamatos használatra, de másfél éve olyan munkaterhelés van a munkahelyemen hogy van, aki kórházban kötött ki. Nekem a feszültség újabban a számban csúcsosodott ki, a pszichés terhelés a fogaim esetleges elvesztése iránti félelembe fordult. Nem hiszem, hogy komoly baj lenne velük, de szükségem volt valamire, hogy megszakítsam azt az öngerjesztő folyamatot, ami elindult bennem. Kellett valami ami ápol és megnyugtat.
A propolisz tartalom és a korábbi tapasztalat miatt egy percet sem hezitáltam, hogy újra vegyem. Fel voltam készülve a túláradó zsálya ízre.
De nem jött. Semleges íz, sötétebb sárgás szín jellemzi. Lehet hogy anno egy friss krémet vettem, míg a mostani sokáig állt a polcon, vagy módosítottak az összetételt, de egy ízetlen, harmonikus, ápoló krémmel jöttem haza.