Erika01

Regisztráció dátuma: 2014. május 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. május 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Moyra Körömlakk

Moyra Körömlakk
2014. május 27.

Arahoz kepest tokeletes koromlakk!
Bezs, nude vilagos rozsaszin es pasztel szin manias vagyok es gyonyou szinei vannak ennek a termeknek,mint szaten fenyes es mattabb szinek is. A gel lakk hatasuak kulonosen szepek es tartosak is egyben. Teljesen meg vagyok elegedve veluk!

Catrice Liquid Liner Waterproof

Catrice Liquid Liner Waterproof
2014. május 27.

Eletem egyik legjobb szemhej tusa!
Intenziv gyonyoru matt fekete szinu ami nayon tartos es tenyleg viz allo ( ha csak nem dorzsolod a szemed :D )
1100-1300 ft kozott mozog. Szerintem nagyon jo kis termek akar kezdoknek is mert a filccel konnyeden lehet tus vonalat kesziteni.

New York Color Liquid Eyeliner

New York Color Liquid Eyeliner
2014. május 27.

Tobb kulfoldi videoban is lattam mar ezt a termeket igy gondoltam kiprobalom en is. Nagyon bevalt mint ar,minoseg, tartossag es pigmentje miatt. Ajanlom, hogy nezzetek meg figyelmesen mit vesztek le a polcrol ugyanis ket arnyalata van es en is csak akkor jottem ra mikor hazaertem es masnap reggel sminkelni kezdtem. Mind ketto felete szinude az egyik matt ( ami nekem sokkal jobban tetszett) es egy apro csillamos ami picit feltunobb. Minden felekeppen nezzetek meg mindket tipust. Konnyeden lejon akar vizzel, ez az egyik hatranya valamint, hogy egy ido utan a szem sarkaban ha cicasan huzzatok ki megtorik. Van h egy nap ketszer akar haromszor is atmegyek a tusvonalon. Elonyben akik konnyeden huznak tus vinalat ugyans ez nem filces amivel konnyeden lehet banni. Ettol fuggetlenul az egyik kedvenc tusom :)