Erika1986

Regisztráció dátuma: 2017. február 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. február 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Narciso Rodriguez Pure Musc for Her EDP

Narciso Rodriguez Pure Musc for Her EDP
2020. március 3.

Szerintem ez egy zsenialis illat, modern, szolid, ami tisztasagot, artatlansagot, kedvesseget, intelligenciat sugaroz. Nem egy sexi dog illat, inkabb az a fajta, amihez ugy odabujnanak a ferfiak, egy olelesre, puszira.. Igy is addiktiv es nagyon kulonleges, egyedi, mivel egyaltalan nem hasonlithato semmilyen mainstream parfumhoz, nem edes, nem tomeny, fuszeres, inkabb olyan kis pihe puha, romantikus... Szerintem evszaktol fuggetlenul viselheto, es barmelyik korosztalyon jol mutathat. Olyan kis lelek simogató illat, engem jo kedvre derit. En azert vettem, mert szeretem magamon erezni. De a parom is kedveli. Ruhan tartosabb mint boron, de persze nem olyan finom. Igy fujom kozvetlen borre testapolo fole es ruhara is kicsit, igy sem mondanam tartos parfumnek. Amugy sem tul eros illat, inkabb olyan lagyan korulolelos. De szerintem a ferfiak igy is felkapjak ra a fejuket. Neha en is fujok alvashoz egy kicsit :D

Kiehl's Ultra Facial Cream SPF30

Kiehl's Ultra Facial Cream SPF30
2020. január 16.

A paromnak vasaroltam a napfoltokra, hiperpigmentacio ellen. Ferfiaknak fenyvedos hidratalo teren nincs tulsok opcio a kiehl's nel, a facial fuel olajos/zsiros borre valo, mivel a paromnak szaraz bore van, az eladó ezt ajanlotta. Parszor kiprobaltam en is, haaaat alig tudtam eloszlatni az arcon olyan tomeny allaga van (kb kek níveara emlekeztet) emellett eros fenyvedos illata is van. Nap vegen amikor hazaer a parom van h meg mindig erzem a reggeli hidrataloban levo fenyvedo illatat az arcan! Amugy nekem olajos borom van, rajtam nem mukodik, megul az arcboron s csak ott van, s csak ugy csillog es villog amig le nem mosom :D en tobbet vartam ettol a kremtol, a paromnak mukodik, puhava teszi az arcboret s a fenytol is vedi, de az eros fenyvedos szag s a tomeny allag miatt vonok le pontot.

Lush Scrubee Body Butter

Lush Scrubee Body Butter
2020. január 15.

Beszereztem en is. Nagyon jol radiroz s masnap hidratalt a bor. De nekem kicsit fura megszoknom, h a csupa testvaj boromet kell a zuhanyzobol kilepve torolkozovel szarazra tapogatni. Amugy pizsiben telen meg talan oke, de nyaron ez az olajos reteg biztos zavarni fog hasznalat utan, mivel eleg sok ido kell h beszivodjon. Az otlet maga jo, 2 in 1 testradir es testvaj, de en korulmenyesnek tartom a hasznalatat, 3 csillag