Erika1986

Regisztráció dátuma: 2017. február 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. február 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Bobbi Brown Extra Repair Eye Cream

Bobbi Brown Extra Repair Eye Cream
2020. szeptember 17.

Az első szemkrem ami tényleg használ. Eltünteti a kisebb ráncokat, feltölt, hidratál, kisimit. Szeretem az illatát is, nagyon jó lágy, kellemes. Újra veszem, ami velem eddig még nem nagyon történt meg, miután vagy 10-20 szemkornyekapolot kipróbáltam. Folyton lestem csak a ráncokat H nincs változás most sem, amióta ezt a krémet használom fel éve, már nem nézem a ráncokat, mert h szinte eltűntek akkora volt a javulás. A benne lévő pepditek tényleg szuperhatasosak. Nagyon kiadós, nagyon keves mennyiseg is elegendo belole így sokáig kitart. A könnyed krémeket szeretem, ez pedig távolrol sem az mivel tömény, sűrű, lassan felszivodo.. nem egy kifejezett reggeli frissítő szemkornyekapolo :D de mivel számomra működik, megy az 5 csillag és többnyire marad az éjszakai használat. Ha nagyon minimális, éppen csak mennyiséget használok, akkor reggel is tudom használni.

Biotherm Baume Corps Oil Therapy

Biotherm Baume Corps Oil Therapy
2020. szeptember 17.

Nagyon finom lágy barackos illata van és rendkívül jòl hidratál. Hihetetlenül bársonyossá teszi a bőrt. Keves mennyiség is elegendo belole, ha normál (nem száraz) bőrre használjuk. Kicsit drága, de én nem bántam meg h megvettem mert nagyon szeretem használni. Kaptam mellé pár arckrém mintát is a biothermes eladótól, hát azok mondjuk katasztrofálisak :D

Narciso Rodriguez Pure Musc for Her EDP

Narciso Rodriguez Pure Musc for Her EDP
2020. március 3.

Szerintem ez egy zsenialis illat, modern, szolid, ami tisztasagot, artatlansagot, kedvesseget, intelligenciat sugaroz. Nem egy sexi dog illat, inkabb az a fajta, amihez ugy odabujnanak a ferfiak, egy olelesre, puszira.. Igy is addiktiv es nagyon kulonleges, egyedi, mivel egyaltalan nem hasonlithato semmilyen mainstream parfumhoz, nem edes, nem tomeny, fuszeres, inkabb olyan kis pihe puha, romantikus... Szerintem evszaktol fuggetlenul viselheto, es barmelyik korosztalyon jol mutathat. Olyan kis lelek simogató illat, engem jo kedvre derit. En azert vettem, mert szeretem magamon erezni. De a parom is kedveli. Ruhan tartosabb mint boron, de persze nem olyan finom. Igy fujom kozvetlen borre testapolo fole es ruhara is kicsit, igy sem mondanam tartos parfumnek. Amugy sem tul eros illat, inkabb olyan lagyan korulolelos. De szerintem a ferfiak igy is felkapjak ra a fejuket. Neha en is fujok alvashoz egy kicsit :D