Erika80

Regisztráció dátuma: 2012. október 12.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. október 12.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Escada Magnetism EDP

Escada Magnetism EDP
2019. október 19.

Számomra egy nagyon finom illat ez a Magnetism. Merőben más, mint az általában készített gyümölcsös illatai az Escadanak. Krémesen, lágyan édes, nem túlzott, nem szirupos. Nagyon enyhén megbújik benne némi zöldes vonal és szerintem épp ettől különleges. Gyümölcsös, mégsem csupa gyümölcs illatú. Virágos és mégsem szimplán virág illatú. Olyan egyensúlyban van benne a sok összetevő (nem csupán annyi, amennyit a fentiekben leírtak), hogy semmi nem érzik ki túlzottan. Remek összhangban vannak egymással. Számomra valóban mágnesesen vonzó és elbűvölő, mégis szolid illat.

Essence Fresh & Fit Awake Alapozó

Essence Fresh & Fit Awake Alapozó
2019. október 14.

Végre egy olyan alapozó ami nem maszk hatású és egészséges, szép bőrképet ad, mindezt minimális összegért cserébe. Egységessé teszi az arcom és természetes fényt kölcsönöz. Nekem tökéletesen működik a bőrömmel, tény, hogy aláhidratálok. Púdert is csodálatosan el lehet rajta oszlatni, a highlightert és bronzosítót szintén. Biztos, hogy ez is, mint minden egyéb más termék, nem kompatibilis mindenki bőrével. Ezért jó, hogy annyi féle található a boltok polcain. Az ár pedig nem feltétlen tükrözi a minőséget. Nekem egyelőre tökéletesen megfelel.

Bi-Es Blossom Roses EDP

Bi-Es Blossom Roses EDP
2019. október 13.

2019. június 12.: Rózsa, rózsa egy kis pacsulival és jázminnal. Szerintem az egyik legkellemesebb változatban. Az összhatása valami csodás. Nem érdekel, hogy "csak" egy Bi-Es-ről beszélünk. Számomra nincs jelentősége, mert az általa kapott élmény felemel és nyugodttá tesz. Tartóssága rajtam szintén jó. Eddig kipróbált sok márkás parfüm sem tartott rajtam tovább, mint pl. ő. Blatteremre fújtam őt, a másik végére pedig a rózsaszín változatát. Napokig érezhető volt.
Ha hasonlóságról beszélünk, ő már sokkal inkább hordoz hasonlatos jegyeket az eredeti Bloom-hoz. Nem ugyanaz, semmiképpen, de amit megneveztek, hogy melyik a Bloom utánzata.. az tuti, hogy nem.
Számomra ő is bejövős! :)

Update: Ő a GUCCI BLOOM AMBROSIA DI FIORI utánzata.

1 MÁRKA