Erika80

Regisztráció dátuma: 2012. október 12.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. október 12.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

New Brand Daily Perfume EDP

New Brand Daily Perfume EDP
2020. november 22.

2018. ápr. 12.: Az eredetire nagyon hasonlító parfüm. Nagyon finom illatkompozíció. Erőteljes, narancsvirágos-pacsulis illatvilág megbolondítva jázminnal, mézzel és cédrussal. Rendkívül nőies, alkalmi illat. Aki pénztárcája épp nem engedélyezi az eredeti parfümöt és alternatívát keres annak mindenképp ajánlanám. Én szeretem.

Update.: Bár mindig váltogatom a parfümjeim, de vannak, amiket jobban szeretek, jobban illenek a stílusomhoz és szívesebben viselem őket, ez a parfüm pedig az elsőrangú helyek egyikén áll nálam. Kifújás után valóban erőteljesebb az illata, de egyáltalán nem egy lineáris illat, érdemes kivárni azt a pár percet, mert ami utána következik, egyszerűen csodás. Eszméletlen finom és rajtam tartós is. Bár én bőrre és ruhára is használom a parfümöket, de a bőrömön is határozottan érzik órák múltán is. Remek parfüm!

Lazell Amazing EDP

Lazell Amazing EDP
2020. november 1.

Én nagyon szeretem, rajtam tartós, finom illat. Brigitt-tel értek egyet, miszerint tiszta, friss és nőies, remekül hasonlít a Mademoiselle Edt-re.

Luxure Tender Night View Women EDP

Luxure Tender Night View Women EDP
2020. november 1.

Már jópár hete meg van, de még mindig ízlelgetem, próbálgatom. Először nem tudtam egész pontosan mit is érzek, illetve kerestem minek is van ilyen aromája. Aztán az egyik alkalommal, kifújást követően beugrott! Kaporszag. Ez bizony egy púderes kapros illat, legalábbis a kezdetén. Tévedés ne essék, nem illetem negatív kritikával a kapros beütést, csak még magam is meglepődtem rajta. Majd vaníliás, kókuszos irányba billen át a mérleg nyelve, de én érzem benne a halovány kaprosságot. A rózsa abszolút megbújik, nem uralkodó jegye. Értem miért nude illat, a maga visszafogottságával és kiegyensúlyozott kókuszos porosságával, krémességével, olyan mint az eredeti üveg színe. Nem összetett, mégis aranyos. Nem tarol, csak megbújik. Természetes, egyszerű, sallangmentes. Kellemes és egy picit nekem hasonlít a Decadence illatára. Legalábbis az én bőrömön hasonlít.
Nekem egyelőre mégis az eredeti La nuit tresor és a Musc Diamand (és utánzatai) a kedvesebb. Lehet, hogy ezzel a kókuszosradír illattal még tovább kell bartákoznom. Bár érdekes, mert egyáltalán nem tartom rossz illatnak, sőt, kedvelem is, de nem annyira favorizálom, mint az imént említett két elődjét.
Tartóssága nem rossz, de visszafogott és a bőrömön pár óra múlva bőrközelivé válik. Ezáltal nem durva, nem zavaró illat, irodában is nyugodtan viselhető.

1 ÖSSZETEVŐ