Erika80

Regisztráció dátuma: 2012. október 12.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. október 12.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Chatler Chantre Black EDP

Chatler Chantre Black EDP
2022. szeptember 5.

Ugyanazt tudom leírni kb, mint az eredetijéhez, persze nem tökéletes utánzat, de majdnem az... szuperjó! Rajtam tartós is.

Szegfűszeges, fás, balzsamos, borostyános, füstös, krémes és enyhén virágos parfüm. Megnyugtató és zamatos, fűszeres parfüm. Összetett, nem csak ennyi az illat, amit most itt gyorsan felsoroltam, de kb. ezt érzem ki a bőrömön leginkább. Persze az összhatás, a kompozíció fenomenális és nem ily egyszerű szavakba önteni. :)

Hát erről a parfümről is pozitív a véleményem. Igazi hideg időkre való, őszi és téli csípős idők melengető illata.

Chanel Coco EDP

Chanel Coco EDP
2022. szeptember 5.

Felettébb különleges illat ez a manapság divatossá vált illatkompozíciók között. Ezért nagyon meg is tetszett. Azért kivételes számomra, mert ha nem tudnám, hogy mikor készült, teljességgel be lehetne tudni egy napjainkban készült niche illatnak. Abszolút időtálló, finom és egyedi aroma. Akár lehetne unisex is, remekül illeszkedik a bőrkémiá(k)hoz. Különös, mert első fújásra és illatolásra nem keltette fel olybá a figyelmem, hogy túlzottan érdekeljen, de mivel nem szoktam annyiban hagyni egy illatot, kivárok, tesztelgetek, az idő múlásával egyre inkább vonzott. Először "sok", később pedig vágyom rá... kis fűszeres, mély, vonzóan édeskés, csodás illat.

J.Fenzi Lili Ardagio Écho Women EDP

J.Fenzi Lili Ardagio Écho Women EDP
2022. augusztus 20.

Nagyon szeretem a Sí Passione-t és annak kis utánzatát is beszereztem, így tettem eme kiadással is. Én érzem benne az alap Passione aromavilágát, csak ez egy kissé mégis másabb. Talán egy cseppet mélyebb, teltebb, mint a sima Passione. Annak számomra könnyedebb és frisebb az aromája. Egyébként egy gyümölcsös, édeskés, pézsmás és rózsás parfümről van szó. Nem ódon rózsa, inkább friss és üde. Sokan samponosként jellemzik, lehetséges, hogy bele lehet látni ezt is, bár nekem elsőre nem ez ugrik be róla, de egyébként általában bejönnek a tisztaság illatú, samponos jelzőkkel ellátott illatok. Az árát abszolúte megéri, nem mondom, hogy óriási a szilázsa, de mindenképp jónak mondható.

1 ÖSSZETEVŐ