Best of Beauty 2019

erika81

Regisztráció dátuma: 2012. május 19.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. május 19.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

L'Occitane En Provence Terre De Lumiere EDP

L'Occitane En Provence Terre De Lumiere EDP
2019. május 18.

Kb. két év elteltével volt szerencsém hosszabb távon is tesztelni a kis 5 ml-s példányomat.
Jelentem megkapja az 5 csillagot.
Melegben nem jó, elillan, de ebben a furcsa esős, hideg májusi időben csodálatosan működött.
Egész nap éreztem magamon, nem illant el úgy mint amikor próbáltam.
Most éppen sajnálom hogy elfogyott, de van rá esély, hogy őszi-kora tavaszi illatnak bekerül még egy üveg a parfümös bőröndömbe a többi kedvenc közé.

2017.04.12.
Miközben az eladóhölgyre vártam volt szerencsém kipróbálni ezt az illatot.
Az üvege nem igazán tetszik, olyan kis egyszerű.
Az illatot egyből a csuklómra fújtam. Nagyon tetszett magamon, ha meg tudtam volna akkor venni, akkor lehet hogy azonnal meg is veszem, de szerencsére még nem volt kapható.
Azóta kétszer is volt lehetőségem tesztelni. A kezdeti fellángolás csendesedett. Finom illat, de már megvan a nyári kedvencem, így maradok annál.
Az árát sokallom. Féláron lehet hogy megvenném és elfújkálnám, de ennyiért nem fogom.

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation
2019. április 4.

Több mint 20 éve sminkelek napi szinten, de szembemenve az itteni véleményekkel rajtam borzalmas!
Zsíros bőröm van, 2-3 éve az EL Double Wear alapozóját használom. Rajtam tökéletes, nem maszk hatású, de ez az alapozó botrányos.
2 alkalomra elegendő mintát kaptam 06 Vanilla színben. Úgy kiemelte a pórusaimat, hogy nem is tudtam ennyivel rendelkezem.
Második alkalommal már egy zsíros, éjszakai krémet kentem alá, hátha azzal működik, de ez a csel sem vált be. Le kellett mosnom, mert vállalhatatlan volt.
Örülök hogy kaptam mintát a szakboltba, mert mielőtt kipróbáltam volna, azt hittem a vélemények alapján hogy ez lesz az új kedvenc alapozóm.
Maradok az DW-nél.

eBay Silicone Makeup Brush Cleaner Pad

eBay Silicone Makeup Brush Cleaner Pad
2019. április 4.

Imádom!
Könnyen tisztíthatóak vele az ecsetek, de természetesen szükséges hozzá egy jó sminkmosó szappanra is.
Egyetlen hibája, hogy sokáig tart, amíg megérkezik a világ másik részéről.