Best of Beauty 2019

erikaa

Regisztráció dátuma: 2016. július 20.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. július 20.
Bőrprobléma: -

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó
2018. május 23.

Fél áron vettem kuponnal. Így 1000 Ft volt de még az is sok érte nagyon. Ennél ócskább rosszabb alapozót még sosem használtam. Hiába hidratáltam előtte a bőröm vagy raktam fel primer-t foltokként száradt meg, ráadásul száraz hámló plakkok is képződtek tőle. Borzalmas, olyan pihéket is kiemelt az arcomon amikről azt sem tudtam hogy ott vannak. És egy idő után narancsos színné változott (Opal Rose árnyalat)
Régen valamivel több mint 10 éve anyukám ugyan ilyen alapozót használt és esküszöm, hogy nem ilyen volt hanem nagyon jó minőségű, nem tudom azóta valamin változtattak vagy mi történt de ezt senkinek sem ajánlanám. Persze lehet az én bőrömmel van baj......

Mitesszer Eltávolító Pálca

Mitesszer Eltávolító Pálca
2018. március 26.

Két kozmetikumokat forgalmazó cég mitesszer eltávolító pálcáját vettem meg. Az egyik az Oriflame, ami körülbelül 1000 ft ba került a másik az Avonos, ami semmit sem ér, kukába való mínusz csillagot kellene neki adni! A lyukas karika vége olyan vastagra lett készítve hogy egy mitesszert sem lehet vele kiszedni, ormótlan használhatatlan. A katalógus képen ez nem látszott :( Amit megéri megvenni az mindenképpen az Oriflame-s!!! Kis gyakorlással tökéletesen működik!! Szintén 1000 Ft az ára a csillagok neki szólnak.

Sally Hansen Hard as Nails Xtreme Wear Körömlakk

Sally Hansen Hard as Nails Xtreme Wear Körömlakk
2017. december 30.

Olvasgattam az egy csillagos véleményeket, sajnos ugyan azt tapasztaltam, amit ők. Nem szárad, csíkos, folyós alig fedő stb... Összesíti magában azt, amit egy rossz körömlakkról el lehet mondani.
Vékony szálú, satnya ecset. Nem ezzel van a baj, hanem azzal, hogy ettől a márkától legalább egy "kínai boltos" körömlaknál picit jobbat várnék de még azt a mércét sem üti meg.
Egy csillagot a szín miatt adtam, 239 Coral Feef (rózsaszín)