Erikaaida

Regisztráció dátuma: 2018. december 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. december 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Elie Saab Girl Of Now EDP

Elie Saab Girl Of Now EDP
2020. május 13.

Kerestem a tökéletes mandulás parfümöt, és azt hiszem megtaláltam. Csodás, nem túl édes marcipánillat csodás csomagolásban. Dominique Ropion parfümőr alkotásainak nagy része nem a kedvencem, így fenntartásaim voltak, de mikor láttam, hogy egy lista alapján benne van a világ 10 legjobb parfümjei között, csak beadtam a derekam. Még friss az élmény, de szerintem a tartósságával sem lesz baj. Meglátom ki nyeri a csatát: ő vagy a Valentino Donna acqua.

Givenchy Live Irresistible Blossom Crush

Givenchy Live Irresistible Blossom Crush
2020. május 13.

A reklámja miatt vettem meg, nagy hatással volt rám. Az üvege nekem tetszik. Túl rózsásnak és alig tartósnak találtam, kevés tesztelgetés után elajándékoztam. Erre néhány napja meg kellett szagolgatnom a kolléganőm, olyan jó illata volt. Kiderült, hogy a neki ajándékozott parfümök közül ez volt rajta. Nem gondoltam, hogy ilyen jó a szillázsa. Nagyon tetszett máson, így újra megvettem.. Nekem továbbra is túl virágos meg citrusos is egyben, nem lesz a kedvencem, de kell....Már csak az életérzés miatt is, amit a reklámfilm sugall.

Calvin Klein Euphoria Blossom

Calvin Klein Euphoria Blossom
2020. május 7.

Talán a gránátalma és a lótusz, ami dominál. Egy virágos-gyümölcsös kis semmiség. Nem is értem, ennyit egy Betty Barclay is tud. A Forbidden euphoriában volt számomra valami zavaró, de ennél jobb volt, és az illata egész nap kitartott. A sima Euphoriát nem is próbáltam, mert az illatjegyei alapján nem valószínű, hogy tetszene. Azt olvastam, hogy a blossom lágyabb, frissebb változat, azért rendeltem, de kár volt...Olyan illatokat kedvelek,keresek, amit évszaktól függetlenül lehet hordani. Ez az illat őszre, télre biztosan nem való...Calvin Klein parfümjei nem az én világom...Nem mondom hogy rossz, de jellegtelen.Az üvege tetszik.