erikacsonka

Regisztráció dátuma: 2014. március 22.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. március 22.
Bőrprobléma: -

Remington S3500 Hajsimító

Remington S3500 Hajsimító
2014. augusztus 9.

Kedden érkezik futárral a hajvasaló :) Már nagyon várom! Egyik barátnőmnek ilyen hajvasalója van, sokszor használtam, amíg lakótársak voltunk..emiatt bátorkodtam megrendelni! Nekem dús és vastagszálú a hajam, de ez tökéletesen egyenesít! csak ajánlani tudom!

Aveo Ajakápoló Almaillatú

Aveo Ajakápoló Almaillatú
2014. július 3.

Pont egy hete vettem ezt az ajakápolót. Az illatával egyszerűen nem tudok megbarátkozni..nekem nagyon mű illat, nem is az almára hasonlít, hanem inkább valami avas diófélére. :/ Ettől függetlenül nagyon jól teljesít. Ezért egy 4est adok rá :)

Syoss Glossing Shine-Seal Folyékony Hajvégápoló

Syoss Glossing Shine-Seal Folyékony Hajvégápoló
2014. június 24.

Elfogyott az előző hajvégápolóm, és gondoltam kipróbálok valami újat. 1320 Ft-ért sikerült hozzájutnom a Müllerben. 100ml-ért úgy gondoltam megéri. Isteni illata van, ezt nem tudom szó nélkül hagyni! A hajam viszonylag könnyen beszívja az olajat, nem nehezíti el. Elég belőle kevés is, ezért úgy gondolom sokáig elég lesz. A sprőd durva tapintású hajvégeimet, puhává varázsolta. Nyilván ez inkább csak tapintásra érezhető, csodát azért nem tett vele.

Up: Március óta használom..de mintha egyre szárazabb lenne a hajvégem. Nem igazán javít.. :// Amikor bekenem akkor puha, de utána mintha semmit nem tettem volna rá.