Best of Beauty 2019

Erina

Regisztráció dátuma: 2016. március 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. március 22.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Dove Detox Ritual Sampon Matcha Teával és Rizstejjel

Dove Detox Ritual Sampon Matcha Teával és Rizstejjel
2019. július 17.

Végre megalkották a nekem való sampont! Enyhén géles állágú, zöld színű. Az illata kellemes, de nagyon enyhe, visszafogott. Nagyon jól habzik, érezhetően jól tisztít, és amióta használom, elég hetente egyszer hajat mosni!!!! Egy flakon így bőven elég 3 hónapig minimum. Nekem nagyon nagyon bevált, remélem nem szüntetik meg.

Alien Sunessence Edition Saphir Soleil

Alien Sunessence Edition Saphir Soleil
2019. július 15.

Gyönyörű kívül belül! Érezni az alap Alient, de ez sokkal lágyabb virágosabb. Nem annyira tolakodó, de mégis feltűnő jelenség, mert tipikus Mugler, biztos nem jön szembe az utcán. Minden cseppje kincs. A tiaré virág annyira szépen érződik, egyszerűen fantasztikus illat, engem levett a lábamról teljesen! Szerencsére nem édes, de nem is citrusos, egy szuper krémes virágos illat. Akinek sok az anya illat, bátran tegyen vele próbát, nem fog csalódni. Tartóssága is remek.

Fun Lacquer Körömlakk

Fun Lacquer Körömlakk
2019. július 12.

Lucky Girl árnyalatú/nevű van meg (egyenlőre?) 3 réteg kell a tökéletes szín eléréséhez, de gyorsan szárad, így pikk-pakk megvan a lakkozás. Gyönyörűen csillog villog, fedőlakkal egy hetet simán kibír, sőt szerintem még többet is bírna, de én szeretem a változatosságot ezért minden héten mást kenek ☺️ Lemosni is egyszerű a megfelelő lemosóval. Szerintem nagyon megéri az árát, minőségben és végeredményben is. Az ecsetét is könnyű használni, a lakk szépen terül.

18 ÖSSZETEVŐ