Erjenna

Regisztráció dátuma: 2016. április 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. április 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2019. november 8.

Először megijedtem az állagától, amikor felkentem a bőrömre, de nagyon gyorsan beszívódott, a bőröm pedig sima és ruganyos lett tőle, semmi ragacs, "bevonat", húzódás. Könnyen kenhető, gyakorlatilag illatmentes, jól adagolható, semmi gondom az összetevőkkel. Kezdetben szkeptikus voltam, mert már sok éve keresem A Hidratálómat.. épp az imént rendeltem meg újból, immár a nagy kiszerelését, tehát bevált, a bőröm szereti. A zsíros-vizhiányos homlokomon most már érzem, hogy oda a fűtési szezonban kevés lesz önmagában, de betettem a kosaramba egy HA Light szérumot is mellé. Korrekt darab verhetetlen áron, egy jó időre lehorgonyzom mellé.

Lancôme Idôle

Lancôme Idôle
2019. szeptember 25.

Én annyira szerettem volna szeretni... De annyira egytucat, semmi karakter, egyszerű rózsaillat, semmi több. Ahogy a kilenc éves kislányom mondta rá: "ez olyan, mint egy tusfürdő...". És valóban, egy kellemes rózsás tusfürdőre emlékeztet, de semmiképp sem egy minőségi parfümre. Tartós, de nem erős illat, az üvege nekem kifejezetten tetszik, viszont számomra se nem jellegzetes, se nem egyedi. Ha már rózsaillat, akkor ezerszer inkább Chloé. Csalódás.

Balea Men Energy Q10 Szemkörnyékápoló

Balea Men Energy Q10 Szemkörnyékápoló
2019. szeptember 7.

Hát én őszintén imádom, ugyan a karikákkal sokat nem csinál, de a duzzanatra nagyon kellemes a görgős fej. Egy-két éve elkezdtem ujjbeggyel a pillák tövéig a felső szemhéjamra is finoman felkenni a reggeli enyhe puffadás-duzzadás ellen, és hatalmas szempillákat növesztettem néhány hét alatt. Időnként abbahagyom, akkor pár hét után feltűnik, hogy már nem akkora a szempillám, de ha újra kezdem, megint megnő, szóval nem egyszer teszteltem, nálam működik. Mindig van itthon, olcsóbb és tartósabb, mint az 1D pilla. :)