EroBatto

Regisztráció dátuma: 2016. január 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. január 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Babor Grand Cru Maszk+Ampulla

Babor Grand Cru Maszk+Ampulla
2019. december 2.

Nos, nem számítottam erre az ampullás megoldásra, de nagyon nagy buli volt, így magamnak kikeverni, nem hiszem, hogy hasonló koncepciót bárhol máshol láttam volna :D
Én egyébként fátyolmaszk mániás vagyok, főként a hidratálók a kedvenceim, így nem tudtam, hogyan is kéne ehez a ránctalanító maszkhoz állnom. Őszintén az én fiatal bőrömön nem igazán tapasztaltam nagy változást, de(!) ami nagyon feltűnt, hogy a táskáimat külön megmasszíroztam ezzel a "krémmel" és kisebbek lettek, ami nekem így vizsgaidőszak derekán nagyon hasznos. Szeretném hinni, hogy van összefüggés, így mindenképp veszek egyet újratesztelésre (mivel ezt kaptam és ezúton is köszönöm szépen ^_^ )
Az állaga és az illata jó, szépen megtapad az arcon és nem csúszkál mint más maszkok. A szárazabb részeket jól hidratálta a zsírosabbaknál direkt nem engedtem, hogy annyit felszívjon, maszklevétel után töröltem is le azokat a pontokat, így nem volt semmi utózsírosodás.
És aminek én nagyon örülök és nagyon számít nekem az az, hogy CRUELTY FREE!
Mindenképp 5 csillag :D

Catrice Peel Off & Protecting Alaplakk

Catrice Peel Off & Protecting Alaplakk
2019. augusztus 19.

Ezelőtt csak külföldi youtubereknél láttam ilyen base lakkot,ezért nagyon megörültem, mikor megláttam egy drogériában. Hamar szárad és tényleg nagyon egyszerű vele eltávolítani a lakkot. Viszont nem tartós.... Fürdésnél magától lejön, egy ha belekapok valamibe (pl felveszem a kabátot/pólót/pulcsit), akkor is elkezd lejönni... Egész nap úgy kéne mászkálni mint egy száradó körömmel. Próbáltam több rétegű fedőlakkokkal, de úgy is lejön. 1 nap a max, de az a nagyon max. Rosszabb esetben pár órán belül lejön, normál életvitelek mellett :( Amire viszont lehet hasznosítani, hogy a köröm mellé keni az ember és ha kimegy a köröm vonalából a körömlakkal akkor csak le kell "tépni" :) Arra viszont tényleg jó

Revolution Skin Antioxidant Rich Serum & Primer

Revolution Skin Antioxidant Rich Serum & Primer
2019. július 24.

I.M.Á.D.O.M.
Csodát művelt az arcommal, a smink sokkal tartósabb ha alá takom, kellemes kókuszos illata van és mivel ragacsos utána a bőr nagyon jó rá sminkelni. Az illata kókuszos, amo az elején intenzív utána eltünik. Nagyon kevés elegendő belőle. Nem is kell egy pipettányit feltenni az arcra. Biztosan újra veszem. ♥