Eruska

Regisztráció dátuma: 2012. december 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. december 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

The Body Shop Mézvirágos Fürdőgolyó

The Body Shop Mézvirágos Fürdőgolyó
2019. január 5.

Nekem tetszik az illata, a bőrömet sem szárította különösebben, bár gondolom ez azért egyénfüggő! Fontos megjegyezni, hogy ezt nem úgy kell használni, mint a fürdőbombákat. Ezt a kis illatos csodát már akkor a kádba kell dobni, amikor elkezded engedni a vizet (ez egyébként a termékleírásban is szerepel, sőt engem az üzletben is figyelmeztettek erre az eladók). Így fel fog oldódni és valóban habos lesz a fürdővíz. Az előttem szólóknak is javaslom, hogy próbálják ki így is, mert nagyon príma! <3

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Color Freeze Hidratáló Hajpakolás

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Color Freeze Hidratáló Hajpakolás
2018. február 18.

Nekem nagyon bevált! A hajam sima, puha és nagyon fényes. Mivel Én a termékcsalád több darabjával együtt használóm (sampon, kondicionáló, fény szérum, spray), azt gondolom, hogy az eredmény nem csak a pakolásnak köszönhető, de biztosan része van benne. :)

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Color Freeze Gloss Serum

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Color Freeze Gloss Serum
2018. február 18.

Finom illata van és nagyon fényes tőle a loboncom. A hajvégekre szoktam tenni, hajmosás után, szárítás előtt és amióta ezt a termékcsaládot használóm látványosan csökkent a töredezés. Én a termékcsalád több darabjával együtt használóm (sampon, kondicionáló, pakolás, spray), így elég jól működik.