erynis

Regisztráció dátuma: 2015. június 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. június 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Dyson Airwrap Complete Hajformázó

Dyson Airwrap Complete Hajformázó
2022. február 10.

Én többet reméltem, kicsit csalódott vagyok. Az én hajam hajsütővassal sokáig tartja a hullámokat, sajnos ezzel nem. Hátközépig erő, vékonyszálú hajam van, és se a kisebb, se a nagyobb fejjel nem sikerül tartós hullámokat elérnem. Nálam kb. egy napig tart, a nagyobb hullámosító fejjel a dúsító hatás kb. két napig. Nekem a fodrászszalon élményt nem hozza, a babahajaim is össze-vissza állnak használat után, ha a hajtövekre egy másik fejjel nem szárítok rá külön, nagyon lapos marad. Brad Mondonak van egy nagyon jó videója, az ott elmondottakkal 100%-ban egyetértek. Lehet, az én hajammal nem kompatibilis, hiába használok mellé hajformázó termékeket is. Viszont tényleg nincs az a hajat égető forróság, amit más hajszárító mellett érez az ember a haján. Szerintem érdemes kipróbálni, mielőtt beruház rá az ember.

Tarte Maracuja Tinted Hydrator

Tarte Maracuja Tinted Hydrator
2021. december 22.

Számomra kicsit love-hate a viszony ezzel a színezett hidratálóval. Szeretem, hogy tényleg jól hidratál, alá a napi rutinomból esszenciát sem teszek, a kevert bőrömnek elég most a hidegben is. Akkor használom, amikor nincs szükségem fedésre, minimálisan sminkelek csak (ez a termék, korrektor szem alá, pirosító, szempillaspirál, ajakápoló). Nagyon szép, természetes és egészséges bőrfényt biztosít, ami az én zsíros T-vonalamban sem lesz túl fényes. Minimális a fedése, ezért a bőrhibák takarására nem elég. Vigyázni kell a pórusfeltöltő primerrel alatta, hajlamosak összeveszni, a tarte primerjével viszont működik. A szaga a maracujás vonalnak megfelelő, aki ismeri az olajat, kb. arra számítson enyhébb formában. Szerintem azok fogják szeretni, akik szárazabb bőrűek minimális bőrhibával, és nem vágynak annyira fedésre, de szeretik a természetes sheer finisht. Ebben az árkategóriában vannak jobb színezett hidratálók is (Nars, Laura Mercier, stb.).

Tarte Timeless Smoothing Primer

Tarte Timeless Smoothing Primer
2020. december 13.

Update: Továbbra is a kedvenc pórusfeltöltő primerem, ugyanis hiába van tele szilikonnal, a többivel ellentétben ezt nagyon jól bírja az aknéra hajlamos bőröm, nem tömíti el a pórusaimat, nem is érzem, hogy rajtam van. Nagyon sokáig elég, a kis mérete ellenére is, meglepően sokáig.

Még csak kapcsolatunk kezdetén tartok, de már nagyon elégedett vagyok. Teszi, amit ígér, feltölti a pórusokat, de nem szárít. Tetszik a tégelye, nagyon high-end hangulata van. Ez egy elég sűrű, kellemes illatú krém, ami egy darabban ül az üvegében, de felvinni könnyebb, mint amilyennek gondolná az ember első ránézésre. Az alapozót is tartósabbnak érzem vele. Egyelőre 5*.

14 ÖSSZETEVŐ

Pinus Pumilio Bark Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott