erynis

Regisztráció dátuma: 2015. június 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. június 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Tarte Timeless Smoothing Primer

Tarte Timeless Smoothing Primer
2020. december 13.

Update: Továbbra is a kedvenc pórusfeltöltő primerem, ugyanis hiába van tele szilikonnal, a többivel ellentétben ezt nagyon jól bírja az aknéra hajlamos bőröm, nem tömíti el a pórusaimat, nem is érzem, hogy rajtam van. Nagyon sokáig elég, a kis mérete ellenére is, meglepően sokáig.

Még csak kapcsolatunk kezdetén tartok, de már nagyon elégedett vagyok. Teszi, amit ígér, feltölti a pórusokat, de nem szárít. Tetszik a tégelye, nagyon high-end hangulata van. Ez egy elég sűrű, kellemes illatú krém, ami egy darabban ül az üvegében, de felvinni könnyebb, mint amilyennek gondolná az ember első ránézésre. Az alapozót is tartósabbnak érzem vele. Egyelőre 5*.

L'Occitane Aromachologie Helyreállító Sampon

L'Occitane Aromachologie Helyreállító Sampon
2020. augusztus 23.

Elég vegyesek az érzéseim ezzel a samponnal. Utazóméretben már kipróbáltam, akkor nem győzött meg, bár hoteles hajszárító (hajégető) is szerepet játszhatott a borzasztó sprőd végeredményben. (Szőkített a hajam.) Legutóbb a reptéren kellett valamit hirtelen vennem, ismét ezt választottam. Az emlékeimmel ellentétben (most szabad levegőn száradt a hajam) a hajam puha és friss lett, és szerencsére a sampon szörnyű illata is hamar elillant. Gyorsan zsírosodik egyébként a hajam, de most kb. 3 napot is kibírt mosás nélkül. Ezt kevés sampon tudja az én hajammal, hogy puha, kellemes tapintatú maradjon, de ne zsírosodjon gyorsan, különösen kánikula idején. Tényleg könnyebben fésülhető is lett. Ami hátrány, a -szerintem- szörnyű, gyógynövényes illata. Mindenesetre második próbálásra kellemes csalódás, egy próbát talán megér.

MAC Prep+Prime Fix+ Mattifying Mist

MAC Prep+Prime Fix+ Mattifying Mist
2020. április 16.

Elfogyott az UD All Nighterem, helyette kerestem valamit, míg újra beszerzem az UD-t. Hááát, nagyon rosszul tettem, hogy erre voksoltam. Sem tartósságot, sem mattítást nem tapasztaltam, nem érzem, hogy bármennyivel is tartósabb lenne a sminkem ezzel, sőt, inkább hamarabb kifényesedem szerintem. A pumpája valami pocsék, nem terít egyenletesen, a fehér pöttyöket nehéz elkerülni, tényleg sokáig kell rázni és többször fújni, mielőtt az arcomra permetezem. Marhára nem éri meg megvenni.

14 ÖSSZETEVŐ

Pinus Pumilio Bark Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott