erynis

Regisztráció dátuma: 2015. június 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. június 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

MAC Prep+Prime Fix+ Mattifying Mist

MAC Prep+Prime Fix+ Mattifying Mist
2020. április 16.

Elfogyott az UD All Nighterem, helyette kerestem valamit, míg újra beszerzem az UD-t. Hááát, nagyon rosszul tettem, hogy erre voksoltam. Sem tartósságot, sem mattítást nem tapasztaltam, nem érzem, hogy bármennyivel is tartósabb lenne a sminkem ezzel, sőt, inkább hamarabb kifényesedem szerintem. A pumpája valami pocsék, nem terít egyenletesen, a fehér pöttyöket nehéz elkerülni, tényleg sokáig kell rázni és többször fújni, mielőtt az arcomra permetezem. Marhára nem éri meg megvenni.

GlamGlow Super-Mud Clearing Treatment

GlamGlow Super-Mud Clearing Treatment
2020. április 13.

Nekem nagyon bejött, a pórusaimat rendesen kitisztítja, sokkal szebb a bőröm, mióta rendszeresen használom. A bizsergő érzést megszoktam könnyen, a "gyógynövényes" illatát is. Hidratáló fátyolmaszkot használok utána, mert igencsak száraznak érzem a bőröm, de rengeteget segített a bőrképemen. Esetenként egy-egy aknéval is csodát művel "spot treatment"-ként, éjszakára rajta hagyom, és pillanatok alatt eltűnik. Az ára kicsit borsos, de számomra minden pénzt megér.

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Normál és Zsíros Hajra

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Normál és Zsíros Hajra
2020. április 13.

Eddig ez az egyetlen sampon, ami segített a korpásodáson és a zsírosodáson tartósan. Három naponta mosom már "csak" a hajam, ami nálam nagy eredmény. Érzékeny és viszkető is a fejbőröm, ezen is sokat segít. Azonban az illatát nem szeretem, számomra kellemetlen, és szárítja a hajat, ami miatt pakolást mindenképp javaslok. Az ára sem a legbarátibb, de szoktak akciók lenni a patikákban és online, ezek miatt csak 4*. Többször újravettem, eddig nekem csak ez vált be, és sajnos ha elhagyom, a probléma visszatér.

14 ÖSSZETEVŐ

Pinus Pumilio Bark Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott