erynis

Regisztráció dátuma: 2015. június 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. június 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

ColourPop Fame Pressed Powder Shadow Palette

ColourPop Fame Pressed Powder Shadow Palette
2019. szeptember 1.

Több hónapnyi használat után is nagyon szeretem ezt a palettát, egyre többet nyúlok hozzá. Én is a hidegebb színekért vagyok oda, ami miatt ezt a palettát rendeltem. Nagyon jól működik nekem az UD primer potion-jával, 12-14 órát is kibír az én zsíros szemhéjamon minimális halványulással, ami nagyon meglepett. Könnyen eldolgozhatóak a színek, pigentáltak, én is könnyen boldogulok velük. Jó minőségű paletta, én jó szívvel ajánlom.

Make Up Forever Step 1 Skin Equalizer Mattifying Primer

Make Up Forever Step 1 Skin Equalizer Mattifying Primer
2019. június 26.

Az én bőrömnek ez a tökéletes primer. A T-vonalamon használom csak, tökéletesen megtartja az alapozót, nyolc óra múlva sokszor újrapúderezést sem igényel a kifényesedés miatt, ellentétben minden más eddig használt primerrel. Opálos színe, könnyű krémszerű állaga van, könnyen eloszlatható, az illata is diszkrét, fel sem tűnik. Nincs szilikonos érzet, bár a pórusfeltöltő hatása nem is olyan kifejezett, mint egy szilikonos társainak, de nem is ezért vettem. Aki matt bőrt szeretne, és kevert/zsíros bőre van, mindenképp ajánlom! Én travel size méretben vettem először a reptéren, de azóta már nálam van a full size is. :)

Estée Lauder Double Wear Nude Water Fresh Makeup SPF30

Estée Lauder Double Wear Nude Water Fresh Makeup SPF30
2019. június 26.

Nyárra szerettem volna valami könnyebb fedésű alapozót, és a DW tökéletesen működik nálam. Viszont ezzel pillanatok alatt átfényesedik a bőröm, elmászik, nem tart sajnos. A fedése sem olyan erős, de ez mondjuk kevésbé zavaró számomra. Kísérletezgetek még vele, de a legtutitbb mattosító primerrel (Makeup Forever mattító primerje) sem működik, amivel eddig minden jobban bírta a bőrömön. Kevert/zsíros bőrre nem válik be, sajnos.

13 ÖSSZETEVŐ