Best of Beauty 2019

erynis

Regisztráció dátuma: 2015. június 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. június 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Make Up Forever Step 1 Skin Equalizer Mattifying Primer

Make Up Forever Step 1 Skin Equalizer Mattifying Primer
2019. június 26.

Az én bőrömnek ez a tökéletes primer. A T-vonalamon használom csak, tökéletesen megtartja az alapozót, nyolc óra múlva sokszor újrapúderezést sem igényel a kifényesedés miatt, ellentétben minden más eddig használt primerrel. Opálos színe, könnyű krémszerű állaga van, könnyen eloszlatható, az illata is diszkrét, fel sem tűnik. Nincs szilikonos érzet, bár a pórusfeltöltő hatása nem is olyan kifejezett, mint egy szilikonos társainak, de nem is ezért vettem. Aki matt bőrt szeretne, és kevert/zsíros bőre van, mindenképp ajánlom! Én travel size méretben vettem először a reptéren, de azóta már nálam van a full size is. :)

Estée Lauder Double Wear Nude Water Fresh Makeup SPF30

Estée Lauder Double Wear Nude Water Fresh Makeup SPF30
2019. június 26.

Nyárra szerettem volna valami könnyebb fedésű alapozót, és a DW tökéletesen működik nálam. Viszont ezzel pillanatok alatt átfényesedik a bőröm, elmászik, nem tart sajnos. A fedése sem olyan erős, de ez mondjuk kevésbé zavaró számomra. Kísérletezgetek még vele, de a legtutitbb mattosító primerrel (Makeup Forever mattító primerje) sem működik, amivel eddig minden jobban bírta a bőrömön. Kevert/zsíros bőrre nem válik be, sajnos.

Dermacol Make-Up Cover

Dermacol Make-Up Cover
2019. március 2.

Huh, a pigmentáltsága lenyűgöző, de alapozóként használva az én kevert bőrömön szörnyű, rendkívül hamar kopik, a szárazabb részeket pedig kiemeli. De tény, hogy icipici mennyiség kell csak belőle, így sokáig tart. A bőrhibák, foltok elfedésére nagyon jó. Próbáltam szem alá korrektorként is, de a másik korrektoromhoz képest borzasztóan megült a ráncocskákban, és szárította is a szemkörnyékemet. Hosszútávú viselésre én nem ajánlom, legalábbis nekem 4-5 órát sem bírt ki, akármivel fixáltam, de ha nagy fedésre van szükség és rövidebb ideig viseli valaki, kiváló lehet. Én nem sokat nyúlok hozzá. :(

13 ÖSSZETEVŐ