esiorsi

Regisztráció dátuma: 2014. december 11.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. december 11.
Bőrprobléma: -

idHAIR Care Blonde Hamvasító Balzsam

idHAIR Care Blonde Hamvasító Balzsam
2021. október 31.

Jó ez a kis balzsam. A sampont egész ritkán havi 1-2x hasznalom de ezt kb minden hajmosas után szoktam. Nem feltétlen azért mert kellene is, de olyan szépen szinten tartja a hamvassagot a hajamban hogy szeretem. Mellette ez legalább nem szaritja ki a hajam. Az illatát is imádom szóval egy ideig tuti nem váltom le.

Ariana Grande Cloud

Ariana Grande Cloud
2021. június 5.

Akartam egy olcsóbb parfümöt magamnak mert a YSL Libre és a Sí origi (és Vörös meg my way) az kicsit drágállom az állandó fújkálásra. Nézegettem ezt egy ideje de sokáig nem mertem megvenni. Én inkább a “mindig kis kedves” lánytípus vagyok így féltem a megosztó dolgoktól. Ez pedig elég megosztó, legalábbis mikor tesztcsíkon megmutattam a baratnomnek az első reakció a “mi ez a büdös” volt..😅.
Valamiféle jellemfejlodeskent elem meg ezt a parfümöt. Eltelt 1-2 hónap és mindig visszajárkáltam számolgatni. Nagyon szeretem magamon. Rajtam finom édes, szereti a bőröm, valamint a csomagolása is tetszik. Így fogtam magam és megvettem. Mert végre nem érdekel hogy kinek tetszik kinek nem, ÉN imádom✌🏼.

Acure Dry Shampoo Rosemary & Peppermint

Acure Dry Shampoo Rosemary & Peppermint
2021. április 27.

Nem használtam még kifejezetten száraz sampont, bevallom. Helyette néha szükség esetén hintoport masszíroztam a fejborbe de ez nem opció mert szeretném elkerülni a Talc összetevőt.

Ez egy jó kis száraz sampon, szépek az összetevők. Mindenkepp olyat kerestem ami nem aeroszolos, és nem számítja szét a fejbőröm, főleg ha aztán több napig csucsul rajta.

A 2. nap estéjén használtam, és durva mert az 5. nap is vállalható volt a kinézete. Mar csak az érzet miatt mostam meg mert már azért hiányzott a friss érzés. Szokeknek pláne jó mert vilagosit a zsirosodas miatt sotetebbnek tűnő hajtoveken. (Barna verzió is van belőle)