esiorsi

Regisztráció dátuma: 2014. december 11.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. december 11.
Bőrprobléma: -

Lush New Szilárd Sampon

Lush New Szilárd Sampon

Június 22.
Huu nekem nagyon tetszik, olyan erős illata van vagy inkább úgy mondanám tartós hogy meg órákkal később is belengte a furdoszobát ez a fűszeres kis illat
És nekem nagyon durva hogy elég volt kicsit odadorzsolnom a fejemhez és igazabol elég is volt hozza hogy lemossa az olajos hajpakolasom, én meg inkább ahhoz voltam szokva hogy sokszor samponozok vagy ha nem sokszor akkor azért egy erelyesebb mennyisegel
Ja és ez a 3. napom és meg nem érzem a mosás szuksegesseget. De persze azért visszatérek értékelni hosszútávon is.
Eddig nagyon tetszik
Juli 12
Meg mindig nagyon imádom
Szeptember 23.
Still love it! És meg mindig nem használtam el. Hetente 1-2 alkalommal mosok hajat de akkor kétszer samponozom. Nekem bejön hogy ilyen sokáig elég, kiváncsi leszek mikor fogy el

Update! Feb. 24.
Kicsit más szemmel nézek már rá de meg mindig imadom. Ez egy erősen tisztító sampon. Ennyi. Nem ettől nő meg a haj, nem ettől történik varázslat. De ez jól is van így. Nincsenek felesleges összetevők szamomra. Ezzel CSAK a fejboromet tisztitom, ami lefolyik onnan bőven elég a hajamra erősebb tisztitaskent. Olaplex családot használom már de ez a darab megmaradt a rutinomba. Leszedi a piszkot, az olajos pakolást a fejboromrol esetleg az idővel összegyűlt szilikonokat a hajamrol. Sokáig kitart, elvezet használni. Nekem jelenleg ez a tisztító samponom. Csak akkor cserelem le ha egy sls mentes sampon képes lesz arra amire ő. De az én heti 1 max 2 hajmosasommal úgy érzem ez a tisztítás amit ő ad szükséges is.

Olaplex No. 5 Bond Maintenance Conditioner

Olaplex No. 5 Bond Maintenance Conditioner
2021. február 24.

Nagyon szeretem ezt a balzsamot. Elég sűrű de nem nehezít el. Mondjuk a 3-4-5-6-7 termékekből ez fogy a legjobban, de úgye egyet egyet már fogyás után szívesebben újra veszek mint az egészet egybe.

Olaplex No.7 Bonding Oil

Olaplex No.7 Bonding Oil
2021. február 24.

A NO.6 termek alá már hosszasan leírtam a véleményem erről a termékről is, mivel együtt használom és úgy szeretem őket igazán. Az én hajam szebb tőle és szeretem hogy bár kicsi, nagyon lassan fogy. Itt az “illoolaj” fele adagoloja megakadályozza hogy a kelleténél többet vigyek fel a hajamra (6-12 csepp) mint amennyi kell. Volt már hogy direkt többet tettem és a fele a tenyeremen maradt mondom na most mi van lemossam? Olyan mintha kis arany cseppek lennének, értékes nem kell sok és hatásos.
Az a használó meg aki attól tart nem hatásos neki amiatt mert szilikonos, igazából nem azzal van a probléma, mivel az egy úgymond védő réteg a hajon ami védi neked a hőtől, attól hogy fesulod, nem gubancosodik a haj tehát kevesebb törést csinálsz magadnak azzal amikor kifesulod stbstb. Eddig nagyon jó, a baj ott van ha ezek a rétegek rakódnak rakódnak a hajadra, nincs egy tisztító samponod ami le oldja ezeket a rétegeket, elnehezíti, szaraz érzetet kelthet stb.
A lényeg hogy ne a szilikontol féljen senki, azt gondolom, mint az élet összes területen itt is ügyelni kell az egyensúlyra, (ha 300 réteg rúzs van a szádon hiába milyen pompás ruzs az, borzalmasan mutatna és erzodne). Aki használja az próbálkozzon hogy megtisztítja néha a hajat a sok réteg képző összetevőtől és úgy használja újra őket. Ez csak védelem nem tesz tönkre semmit. Azt mi tesszük a hokezelessel, fesulkodessel, festéssel, UV védelem mellőzésével, tultisztitassal.