Best of Beauty 2019

Essie

Regisztráció dátuma: 2011. december 9.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. december 9.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Phi Meggy Micella Kétfázisú Arctisztító Oldat

Phi Meggy Micella Kétfázisú Arctisztító Oldat
2019. február 13.

Ez az első olyan micellás víz, ami csípte a szememet, és a bőrömet is, pedig sokat kipróbáltam már (Bioderma, Garnier, La Roche-Posey, Madara, Aromax, Isana). Nem is mertem másodszorra próbálkozni vele, sőt, pár hét után úgy döntöttem, mivel jó szívvel nem tudnám odaadni senkinek, megszabadulok tőle, ment a lefolyóba... Legalább nem a teljes árat fizettem érte, hanem a kuponos napokon olcsóbban szereztem be, de ez így is totál mellényúlás volt sajnos.

Alverde Bright Eyes Korrektor

Alverde Bright Eyes Korrektor
2018. június 26.

A kezeim került ma a DM-ben ez a korrektor, kipróbáltam a tesztert, és olyat tapasztaltam, mint még soha: ez egy konkrétan kék krémszerű sűrű valami, tisztára olyan érzésem volt, mintha folyékony zsírkrétát kenegetnék a kézfejemen! Nem is tudtam rendesen eloszlatni a terméket, de nagyon kötött a cucc, itthon kellett lemosnom a maradékot, mert a zsepivel nem ment. Szóval, ha valaki ellenállhatatlan vágyat érez aziránt, hogy kék lénnyé váljon az Avatarból, akkor ez a neki való szer, egyébként meg messzire meneküljetek tőle! Minősíthetetlen! (Az egy csillag csak azért, mert a rendszer nem enged nullát, vagy negatív értéket adni.)

Biobaza Hydratation Soap

Biobaza Hydratation Soap
2018. február 3.

Sajnos nekem is rossz véleményem van róla, számomra egyszerűen használhatatlan (mondom ezt úgy, hogy sokféle szappant használtam már). Szétfolyt (pedig alul lyukacsos a szappantartó, tehát le tud folyni róla a felesleges víz), nyálkás, és mintha hiába húznám át rajta a kezem, semmi nem marad rajta. Nagy csalódás, kuka lesz ennek a vége... Maradok a Yamuna vagy Zelka szappanjainál, azoknál nem tapasztaltam soha ilyet.

1 MÁRKA