esstisch

Regisztráció dátuma: 2012. július 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. július 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam
2016. január 19.

Nagyon kiszáradt a szám így a tél közepén a hideg napokon és a birtokomban lévő ajakápolók - Yves Rocher, Oriflame - sajnos nem segítettek a helyzeten. Már annyira kicserepesedtek az ajkaim, hogy szerintem előbb észrevették a szembejövők, mint engem. Ekkor találtam rá erre a kis csodára a dm-ben. Nagyon elégedett vagyok vele, mindössze 2 nap alatt tökéletesen rendbe tette az ajkaimat, nyoma sincs a kiszáradásnak. Az illatát is nagyon szeretem.
Illetve én kifejezetten örülök annak, hogy kicsit keményebb, mint a legtöbb ajakápoló, így ugyanis nem érzem azt, hogy elfolyik a számon, amikor felkenem. Ráadásul ivás után is érzem, hogy még fent van. Biztosan nem fogok újat keresni, amíg ő kapható lesz, úgy érzem, megtaláltam a számomra tökéletes ajakbalzsamot.

Yves Rocher Pure Calmille Arctisztító Zselé (régi)

Yves Rocher Pure Calmille Arctisztító Zselé (régi)
2016. január 5.

Az első Yves Rocher arctisztítóm volt, általa ismertem meg a márkát, így mindenképpen szép emlékek kötnek hozzá.
Nagyon szerettem, mert tökéletesen megtisztította a bőröm, friss érzetet hagyott maga után. Az illata is nagy kedvencem volt. Nem okozott semmilyen irritációt. Reggel és este is ezt használtam, a maradék sminket is tökéletesen eltávolította.

Oriflame Softcaress Tápláló Kézkrém

Oriflame Softcaress Tápláló Kézkrém
2016. január 4.

A legtöbb Oriflame-es kézkrém sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet. Amíg a bőrömön voltak, addig az puha és hidratáltnak tűnő volt, azonban az első kézmosás után ebből már semmit nem lehetett érezni.
Ez a kézkrém azonban teljesen más. Nemcsak kézmosás után érzem még a puhaságot, hanem hosszútávon is van hatása a krémnek. A bőröm nagyon szereti, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzést, csak a puha, lágy kezek maradnak utána. Az illatát pedig egyenesen imádom, ha tehetném, egész nap szagolgatnám.
Ezt a kézkrémet most nagyon jól összehozták Oriflame-ék, azoknak is bátran ajánlom, akiknek rossz tapasztalatik vannak a márka kézkrémjeivel.