estagnus

Regisztráció dátuma: 2015. április 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. április 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5
2021. július 9.

25 felett úgy éreztem, ideje elkezdeni preventív jelleggel valamilyen retinolt használni. Jól reagált rá a bőröm, nem okozott irritációt, sőt imádom, hogy másnapra egységesíti, kisimítja a bőrfelszínt, ha volt valamilyen textúrabeli eltérés. Közel 2 éve használom 2-3 naponta, a rutinom elengedhetetlen részévé vált. A jellegzetes szagát azért meg kellett szokni :)

CeraVe SA Bőrsimító Hidratáló Krém

CeraVe SA Bőrsimító Hidratáló Krém
2021. július 9.

Szuper testápoló! Régóta már csak The Body Shop testvajakat használtam a száraz bőrömre, azonban az áruk emelkedésével kezdtem azt érezni, nem adnak már annyit a finom illatokon túl, illetve kifejezetten a keratosis pilaris mérséklésére kerestem krémet, amikor megvettem ezt. Sűrű*, könnyen eloszlatható, könnyen beszívódik, nem hagy réteget maga után és nagyon jól hidratál. Ha kimarad 1-1 nap, akkor sem feszül a bőröm, nem érzem annyira száraznak, mint korábban, illetve használata mellett a keratosis pilaris érintette felületek valamivel halványabbak lettek. Remek termék egész jó összetevőlistával, az egyetlen fekete pont, hogy nem cruelty free. A tégelyes kiszerelés elég kiadós, megéri beruházni rá.

*Gyakran lazítom fel egy kis vízzel főleg így a nyári hónapokban, így is megfelelően működik.

Garnier Skin Active Hautklar 2In1 Reinigungs- & Abschminkgel

Garnier Skin Active Hautklar 2In1 Reinigungs- & Abschminkgel
2021. július 9.

Régebben már forgalmazták ezt a terméket és nagyon szerettem, ezért nagyon megörültem, amikor újra megláttam a Müller polcain. Egész minimál és korrekt összetevőlistája van, hatékonyan tisztít anélkül, hogy húzódó érzést hagyna vagy irritálná a szemet, szemkörnyéket. Amikor kivonták, áttértem a márka érzékeny bőrre való micellás géles arclemosójára, aminek kevésbé jók az összetevői, de lényegében ugyanezt hozta. Most újra használva ezt az állagban vettem észre különbséget, valamivel nehezebben habzik fel, arcon is ragaszkodóbb a géles textúrája, ezért érdemes felvitel előtt kézben vízzel habosítani.
Ár-érték arányban még mindig az egyik legjobb mindennapos lemosónak tartom.

1 MÁRKA