Estee

2050 pont

Regisztráció dátuma: 2012. november 12.
Bőrprobléma: -

2050 pont

Regisztráció dátuma: 2012. november 12.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 11 eladás
Megnézem

The Inkey List Caffeine Serum

The Inkey List Caffeine Serum
2024. február 28.

Kb húsz éve elengedtem hogy bármilyen kozmetikum segíthet a szem alatti karikákon és ez működik! Teljesen nem satírozza le, azt senki ne várja, de egyértelműen és viszonylag gyorsan halványít rajta, azt mondanám már napokon belül is. Szóval a korrektor ugyanúgy szükséges lehet nappalra fölé. Bár hozzátenném, nem használtam folyamatosan 3hónapig ahogy a dobozon javasolják.
Kompatibilis volt a sminktermékekkel is, nem kukacosodik stb. A hűtőben tartom, ami nem biztos, hogy helyes, úgy látom a csomagolás szerint úgy jó, ha 30 perccel a használat előtt tesszük a hűtőbe. Az remek, ha valaki reggel erre mindig emlékszik is :)
Amiért nem adok most neki öt csillagot, az az, hogy valószínűleg ettől pattogott ki a bőröm, mikor használtam.

Q+A Seaweed Peptide Eye Gel

Q+A Seaweed Peptide Eye Gel
2024. január 21.

Az első pár felvitelnél nekem is feltűnt, hogy egy kicsit csíp, de nem lett tőle sem pirosság, sem irritáció, sem könnyezés. Remek a géles textúrája, elképesztően kevés is elég belőle. Hatását gondolom csak hosszú távon látja az ember, ezért így nehéz megítélni, hogy mennyire jó. Még nem döntöttem el, hogy újraveszem-e :)

Augustinus Bader The Lip Balm

Augustinus Bader The Lip Balm
2024. január 21.

Nagyon imádom. Nekem csodaszer. Elég érzékeny a bőröm, több ajakbalzsam, rúzs, lipstick stb irritálja, ezért nehéz jót találni, ez pedig tele van minden jóval. Jól ápol, felvitel után pár órával egy új hámréteg kezd épülni az ajkaimon és tényleg szebb tőle a megjelenése. Nem olcsó, ajándéknak tökéletes :)

4 ÖSSZETEVŐ

Naringenin Kockázat: