esteianim

Regisztráció dátuma: 2010. november 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2010. november 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Inecto Naturals Hajerősítő Sampon Bambusz Kivonattal

Inecto Naturals Hajerősítő Sampon Bambusz Kivonattal
2019. augusztus 23.
(!)

Az én tapasztalatom alapján ez a sampon megfelelően habzik és tisztít - avagy a funkcióját ellátja. A gazdaságos kiszerelés pozitív érvként szól mellette. Ami számomra nem volt pozitív, az az illat: én a bambusztartalomról és a csomagolásról asszociálva egy "zöld" illatot vártam, ehelyett viszont egy cukros-édes kompozíciót kaptam. Nem kedvelem benne ezt, de azért el fogom használni, hiszen a sampon ettől még megfelelően működik. (A terméket én is tesztelésre kaptam.)

L'Occitane Sheavajas Kézkrém

L'Occitane Sheavajas Kézkrém
2019. május 22.

Amikor feszülősre szárad a kezem, akkor mindig egy pohár víz megivásával kezdem, csak azután krémezem a bőröm. Ebből a krémből nem kell több, csak egy borsónyi, az éppen elég és utána finom illatú és puha lesz a kéz. Az ára tényleg elég borsos, de egy 30ml-es ideális kiszerelés pl. a táskában -ez nekem körülbelül fél évig kitart.

Barnängen Oil Intense Shower Cream Krémtusfürdő

Barnängen Oil Intense Shower Cream Krémtusfürdő
2019. április 7.

Ha az embernek száraz a bőre és ki nem állhatja az olyan tusfürdőket, amik ontják magukból a fél parfümériát, azok számára ez tökéletes... illetve bármelyik Barnängen tusfürdő az. Szép, tiszta illatuk van és jó fürdeni velük. Arról nem is beszélve, hogy szerintem a flakonokra is jó ránézni.