esteianim

Regisztráció dátuma: 2010. november 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2010. november 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Alfaparf Milano Style Stories the Range Pre-Styling Hajhab

Alfaparf Milano Style Stories the Range Pre-Styling Hajhab
2021. március 29.

Én nem találtam olyan hajhabot, ami ezzel felvenné a versenyt. Rugalmas, lágy és dús hajat eredményez: pont olyat, mint amilyen az eurovíziós dalfesztiválok énekesnőinek van a szélgépben. Diónyi mennyiség elég belőle ahhoz, hogy ne lapuljon rá a haj a fejtetőre, a haj pedig könnyű és szép fényes legyen tőle, nem pedig egy szöszös ragacs. Az ára első ránézésre talán húzós, viszont 4-5 napos hajmosásokkal, meg a diónyi adagokkal nekem egy évig kitart egy flakon. Szóval legközelebb nyugodtan válasszátok ezt, ne habozzatok ;)

Kiko Hydrating Face Mask

Kiko Hydrating Face Mask
2021. március 29.

Nagyon különleges maszk ez, az egyszer biztos. Érdekes zselé-anyagú, nem a közismert fátyolba itatott hatóanyag. A szem és a száj körüli területre külön, két részletben kell feltenni. Ez nem is rossz, mert így jól lehet alatta levegőzni :D Na, de ami igazán érdekes, az a színe: kissé áttetsző és mégis irrizálóan kékes! Istenien játszik rajta a fény :) A hatása emellett nagyszerű: jól hidratált és szuper puha bőrt hagyott hátra távozás után. Az arcról levéve a kezembe dörzsöltem bele a maradék kencét (a tasakból is kipaszíroztam), ott is remek volt. Nem tudom, hol szerezhető be, mert én ajándékba kaptam, de ha valakinek szembejön, ne szaladjon el előle.

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light
2020. október 12.

Nekem ez a GG szérum nagyon tetszik! Nincs zsíros-olajos érzés, csak nyugodt, egyenletes felszín és a pirosságra való hajlam is enyhülni látszik. És nagyon kellemes érzés használni is :) Folyton a testesebb krémek között keresgéltem, mert állandóan száraznak éreztem a bőröm, viszont sosem találtam el az igazit. Kipróbálva ezt a szérumot azt mondhatom, hogy mérföldekkel hidratáltabb a bőröm, mint eddig bármikor.