Esztella96

Regisztráció dátuma: 2020. október 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2020. október 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

1 ELADÓ KRÉM

Akneroxid 50 Mg/G Gél

Akneroxid 50 Mg/G Gél
2021. március 3.

Fogamzásgátló elhagyása után sok-sok hónapon át küzdöttem rengeteg pattanással, alapozó, púder és korrektor nélkül ki sem léptem utcára. Nagyjából 1 év alatt kialakult egy elég összetett rutinom miután elkezdtem tanulmányozni a skinsmart és okosszépség oldalait.
Mára alapozót már abszolút nem kell használnom, de 1-2-3 pattanás mindig van, maszkozás óta meg pláne... Utolsó mentsváram volt ez a termék.
Még csak 1 hónapja használom, de az összes pattanás elmúlt. Ahol felkenem, a környékén piros lesz a bőröm, de lemosás és hidratálás után ez elmúlik, így nekem ez ennyit bőven megér.

Tipp : Ha kombinált bőröd van, semmiképp ne használd egész arcra fenthagyósként, nekem két módszer vált be:
1. Spot-treatmentként estére fenthagyom, de csak a pattanásokon!
2. Egész arcra kenem, de 5-10 perc után le is mosom.

Bőségesen hidratálj utána, mert rettenetesen szárít, ami hosszútávon még erősebb faggyútermelésre kényszeríti a bőröd!

Apotheker Csipkebogyó Gél

Apotheker Csipkebogyó Gél
2021. március 2.

Herbaházban mindig kapható!

Pozitívumok: Olcsó, nagy kiszerelés, nem irritál, kellemesen hidratál
Negatívumok: Kicsit ragadós, fényes hatás.

A benne található C vitamin miatt veszem már 3x-ra újra. Én még szoktam fölé extra hidratálót kenni, mert kevésnek érzem, illetve csak este tudom használni a csillogós hatása miatt, de érezhetően nyugtatja a bőröm.

CeraVe Hidratáló Arckrém Nappali SPF25

CeraVe Hidratáló Arckrém Nappali SPF25
2021. február 25.

Update: Megjelentek tőle pattanások! Sajnos nem tudtam tovább kísérletezni vele, odaadtam nagymamámnak, akinek viszont tökéletes, így nem ment kárba. :)

Pozitívumok: Kellemes textúra, nem irritál, nem keletkeztek pattanásaim tőle
Negatív: Felkenés után egész nap csillog az arcom tőle, sminkkel nem viselkedik jól nálam.

Télre elhasználom, de nyárra számomra túlságosan zsíros