eszter01

Regisztráció dátuma: 2014. március 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. március 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Kat Von D Shade + Light Eye Contour Palette

Kat Von D Shade + Light Eye Contour Palette
2019. július 2.

Igen, ez valóban csodaszer kategória, hihetetlenül pigmentált minden szín, nagyon könnyen túlzásba lehet esni vele, a feketével pl... de önállóan és más palettákkal kombinálva is szuperül kihasználható. Az ára valóban borsos, de aki szereti a neutrális barnákat annak mindenképp megéri. Egyetlen bánatom, hogy beleérintem az ecsetet rengeteg színt tud felvenni, és ha egy kicsit is jobban sikerül, akkor porzik és elvész festék, így már a sytry és lucius színeknek le fogok érni az aljára hamarosan. Ó és hófehérkeként nem találtam megfelelő kontúrszínt magamnak, de a lazarus nevű arra is tökéletes, nem foltos és kellően szürke. A Sephorában ahol vettem +8 Euroért meg lehetett venni hozzá az ehhez a palettához készült dupla végű ecsetek, ami egyrészről annyira ehhez készült, hogy mással használhatatlan másrészt annyira tömör, hogy tökéletesen veszi fel a festéket, de egy jó satír ecset azért nem árt még hozzá.

Rituals Oasis de Fleurs EDP

Rituals Oasis de Fleurs EDP
2019. július 2.

Idén télen fedeztem csak fel a márkát, amikor kaptam egy tusfürdőt és ezután tértem be egy osztrák márkaboltjukba. ahol éppen le voltak árazva az 50ml-es parfümök és kb 25 euróért szereztem be. Csodás fa kupak, minőségi csomagolás, védődobozzal. Szuper fancy, az illata nagyon erős, maximum 2 fújás és sokáig érezni, tömör virágillata van de nem túl édes. Szeretnék még mindenképp beszerezni tőlük illatokat.

The Body Shop Fijian Water Lotus EDT

The Body Shop Fijian Water Lotus EDT
2019. július 2.

Szeretem nagyon, ez a nyári illatom, az üvege nem valami kézre eső, állandóan le akarom ejteni, egyáltalán nem tartós sajnos, hordani pedig nem szeretném magammal, így hiába fújom hajra ruhára elillan. Az ára 7 500 körül van a kiirt 11 000 hez képest, és szerencsére van belőle testvaj is.

1 ÖSSZETEVŐ