Eszter88

Regisztráció dátuma: 2017. június 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. június 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Rimmel 15th Anniversary Collection By Kate Rúzs

Rimmel 15th Anniversary Collection By Kate Rúzs
2018. március 5.

Átlagos rúzs, még az egyszerű, olcsóbb drogériás sajátmárkások között is találni jobbat. Nem jól fed, kenődik, gyorsan kopik, ennyit a dm-es szájfények is tudnak. Az árnyalatok nem lennének épp rosszak, ha szebben fednének, ecsettel lehet javítani a helyzetet, de maximum egy fénykép erejéig, mert majdhogynem lemállik.

Szájfény alá vagy színt keverni viszont megfelelő, az ára nagyon is arányban áll az értékével. Na jó, a csomagolást nagyon eltalálták, olyan kis szép. :)

Essence I Love Trends The Metals Körömlakk

Essence I Love Trends The Metals Körömlakk
2018. március 5.

Az eddigi legnagyobb kedvencem. A sima fémszürke annyira eredeti, hogy valóban úgy néz ki, mint egy durva ezüstös felület. Annyira jól néz ki, hogy teljesen mindegy, ha két nap múlva már kopni kezd, újrekenem és minden happy. A hatodik üvegcsét nyűvöm, az örök újravevős lakkom. Beszereztem belőle még 2 plusz darabot, nehogy egyszercsak már ne legyen!

Könnyű vele dolgozni, nagyon jól fed, fedőlakk nélkül kb 2 napig bírja, de egy sima laktól többet nem várnék és azt sem tartom épp jónak, ha valami nagyon rágyógyul a körmeimre. talán nem egészséges annyira. Nekem visszataszítónak hat a gél alatt elcsúnyuló köröm, jobb az, ha nem tapad túlzottan rá holmi.

Egységes krómos hatást nem szabad várni, ez annál természetesebb és durvább fém, de mégis így lesz visszafogottabban vagány. Meglepő, de ebből az ezüst nem csak divatos vagy látványos, de szép is. A többi nem tetszik.

dr. Organic Ajakbalzsam Bio Marokkói Argánolajjal

dr. Organic Ajakbalzsam Bio Marokkói Argánolajjal
2018. március 5.

Megfelelő, jól hidratáló és tápláló balzsam, ami télen a hidegben is megelőzi a cserepesedést. Plusz náthás időszakban, az orrfújás miatti orrcserepesedésre is jó. lassan szívódik be, ami nem feltétlenül baj, mikor fúj a szél vagy fagyok vannak, addig is jobban véd. Nekem a színtiszta mangóvaj vagy moringa olaj az etalon, ám azokat nem lehet csak úgy kistáskából kikapva felvinni.
A 15-ös faktorszámú UV védelem nagy előny, nyáron is nagyon ki tudnak száradni az ajkak, jobb rájuk vigyázni, plusz ugye a napfény sok csúnyaságot tehet. A labellóhoz meg egyéb nagyon glicerines ócskaságokhoz képest ez hatalmas főnyeremény. Nem vettem , kaptam, az ára viszont arányban áll a hatásával, bár drágábban vannak jobb termékek is (Bio2you ajakbalzsam) . Személyes és kevésbé hasznos vélemény, de nekem az illata nem tetszik, inkább édeskés, büdös, de rendeben, ha ez az ára az ápolt szájamnak :D
Kipróbálok más Dr.Organic ajakápolót is, aztán meglátjuk, hogy lesz-e köztük újravevős. ha ép nincs jobb és elfogyott mindenem, ezt fogom a kosárkámba tenni.