Eszterdobronte1992

Regisztráció dátuma: 2016. október 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. október 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Estée Lauder Modern Muse EDP

Estée Lauder Modern Muse EDP
2018. január 13.
(!)

Tesztelésre kaptam a parfümöt, nagyon megtetszett az illata, előtte sehol máshol nem szagoltam meg. Nagyon tetszik, hogy nem tolakodó, virágos, friss illata van. Mások is folyton kérdezik, mi van rajtam. Nagyon megszerettem, biztosan be fogok szerezni még, ha elfogy. Talán egyetlen hátrányt tudnék mondani, hogy én már a nap végén nem érzem magamon, az eddigi parfümömet pedig mindig éreztem, de annak valóban tolakodóbb volt az illata, szóval lehet bennem van a hiba. :) Összességében nagyon tetszik! Végre nem egy tucat-illat, nagyon egyedi.

Eucerin DermoPure Fedőstift

Eucerin DermoPure Fedőstift
2017. május 29.

Amikor már tényleg azt hittem sose szabadulok meg a pattanásaimtól,a kozmetikusom ajánlotta ezt a stiftet. nem is vettem meg egyből, úgy egy hónap múlva tettem rá szert lesz, ami lesz alapon. életem legjobb döntése volt. azonnal éreztem, hogy nem tömíti el a pórusokat, ennek ellenére nagyon jól szárít és fed, akinek világosabb bőre van, tényleg elég nagyon kevés belőle! itthonra én nem spórolok vele, így gyorsan fogy, de ez az egyetlen hátránya. nagyon szeretem, biztos, hogy újra veszem

The Body Shop Lip Scuff Ajakradír

The Body Shop Lip Scuff Ajakradír
2017. május 29.

első használattól imádom! legjobb! tetszik a borsmenta bizsergető hatása, felturbózza a vérkeringést. tetszik, hogy benne a radírozó szemcsék gyógynövények, amik kíméletesek mégis hatásosak. nem lehet túlzásba vinni, van hogy napi kétszer is használom, ha szükséges. ami hátránya talán, hogy nagyon gyorsan fogy..